in

Przewidział COVID-19 i porażkę Trumpa. Teraz zdradził, co czeka nas w 2021 roku – jego wizja przeraża

Nicolas Aujula jest jednym z najbardziej znanych i cenionych jasnowidzów na świecie. Udało mu się przewidzieć pożar Notre Dame, porażkę Trumpa, a nawet pandemię. Teraz opowiedział o tym, co może nas czekać w 2021 roku. Jego słowa budzą niepokój, nie dla nas dobrych wiadomości.

35-letni wizjoner nie ma wątpliwości co do tego, że w swoich poprzednich życiach był egipską królową, pokojówką, jeleniem, nauczycielką czy też lwem. Jego zdolności dały o sobie znać, kiedy był dzieckiem.

Jasnowidz regularnie przekazuje swoje wizje ludziom. W 2018 roku mogliśmy usłyszeć od niego, że czeka nas fala choroby przypominającej grypę hiszpankę, co bez wątpienia pokrywa się z obecną pandemią. Poza tym Aujula powiedział, że dojdzie do pożaru Notre Dame, porażki Donalda Trumpa i masowych protestów na całym świecie. Wszystko to ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Co czeka nas w 2021 roku?

Nicolas Aujula był pytany najczęściej o to, kiedy skończy się pandemia koronawirusa. Powiedział, że widzi stabilizację w tej kwestii już na początku roku.

„Wskaźniki spadną to tego punktu, że już wiosną pandemia zostanie opanowana” – twierdzi.

Jednak zamieszanie związane z koronawirusem i ograniczenia, z którymi mamy obecnie do czynienia, mogą zostać z nami jeszcze do 2022 roku.

35-letni jasnowidz przeczuwa, że protesty na całym świecie będą dalej trwać – jeszcze przez najbliższe 2-3 lata. W swoich wizjach podkreślił, że dojdzie do migracji tysięcy ludzi. Porównał to do masowego „exodusu”.

„Widzę ludzi przemieszczających się w celu znalezienia lepszego życia. Nie mówię o setkach, tylko tysięcy ludzi podróżujących w tym samym czasie” – zdradza.

Aujula wspomniał też o tym, że dojdzie do zabójstwa jednego ze światowych przywódców. Nie wie, kto to będzie i liczy na to, że jednak ta przepowiednia okaże się błędna. Według niego dojdzie także do erupcji wulkanu, światowy „szczyt” będzie ze skandalem seksualnym w tle, a poza tym można spodziewać się nasilenia prawicowej polityki w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Oprócz spraw, które dotyczą ludzi na całym świecie, Aujula przewidział także to, co stanie się w show-biznesie. Według niego dojdzie do zawodu miłosnego w życiu Toma Cruise’a, Natalie Portman i Kim Kardashian, która ostatecznie rozstanie się z Kanye Westem. Na świat przyjdzie kolejne dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego, a J. K. Rowling zapowie nową książkę o Harrym Potterze.

źródło: RadioZET.pl/walesonline.co.uk