in

„Cisza przed burzą” – Jackowski jest przerażony swoją wizją o Polsce

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił swoje najnowsze przeczucia i wizje. Według jego słów, w jednej z części kraju może dojść do prawdziwego przewrotu, zmian i paniki społecznej. Profeta twierdzi również, że Polska może zostać osamotniona, a Niemcy mogą odgrodzić się od nas. W swoich wizjach widział również zakazy przemieszczania się w niektórych miejscach. Słowa jasnowidza wywołują niepokój i niepewność.

Polska podzielona na części?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa przedstawił swoje przepowiednie dotyczące sytuacji w Polsce. Według jego słów, mężczyźni masowo będą otrzymywać wezwania, a ludzie będą uczeni jak przygotować się na ewentualne zagrożenie i jak zachowywać się w takiej sytuacji. Jackowski zaznacza, że jest to optymistyczna wizja, ponieważ będziemy przygotowani na ewentualność, a nie na coś, co już się dzieje.

Jednocześnie jasnowidz twierdzi, że część Polski może zostać wydzielona i stworzona specjalna strefa, która będzie uznawana przez inne państwa. Nie chodzi jednak o utratę części terytorium, ale raczej o stworzenie bufora, który pozwoli na lepsze przygotowanie się do ewentualnego zagrożenia. Według przepowiedni jasnowidza, jeśli takie zdarzenie miałoby miejsce, mogłoby trwać około 2-3 lat.

„W tej strefie buforowej na terenie Polski będą różne dziwne zakazy i nakazy dla mieszkańców i obywateli. I to będzie jakiś specjalny stan w tej strefie ogłoszony. Mężczyźni będą dostawali specjalne ciemno-czerwone specjalne książeczki. Część Polski będzie funkcjonowała raczej normalnie, a część buforowa inaczej. […] Ten podział Polski może przyszłościowo okazać się bardzo niedobry dla Polski. Mam wrażenie, że ta strefa buforowa im dłużej będzie trwała, tym wszyscy zrozumiemy, że to jest dla nas bardzo niekorzystne i że w ogóle zakłóca to porządek naszego kraju. Nie chcę się posunąć w słowach o wiele dalej…” – mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Według wizji pana Jackowskiego, nasz kraj nie będzie w stanie wojny, jednak wiele osób będzie zmuszonych przemieścić się ze wschodu na zachód, ponieważ nie będą w stanie żyć w strefie pełnej zakazów i nakazów. Co ciekawe, Jasnowidz twierdzi również, że do Polski mogą być słane różne „dary” w razie ewentualnego zagrożenia.

„Ta strefa zaporowa buforowa w części Polski, zmieni nasz kraj na długo. To wygląda jak izolacja części naszego kraju. Koszmarne, ale to może mieć związek z czymś, co zdarzy się na Ukrainie. […] W części kraju, jak ludzie opuszczą swoje domy, to długo do nich nie wrócą. Czyli osoby, które opuszczą miejsca z myślą na miesiąc, na dwa tygodnie, to oni długo nie wrócą do swoich domów. Też przerażające, no bo co by było tego powodem? Rzeczy, które są w jakiś sposób niebezpieczne” – opowiada jasnowidz z Człuchowa.

Jasnowidz obawia się także, że ludzie będą bali się takich objawów jak ból brzucha, nudności, ból głowy czy osłabienie. Może to być związane z ewentualnym skażeniem w Ukrainie. Jackowski twierdzi, że rok 2023 będzie „wyjątkowo trudnym rokiem” i martwi się, że to, co teraz ma miejsce, to tylko „cisza przed burzą”.

Źródło: rozrywka.radiozet.pl