in ,

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. Dojdzie do strzelaniny i dymisji rządu?

Ostatnia wizja Krzysztofa Jackowskiego wyjątkowo zaniepokoiła jego fanów. Jasnowidz nie ma wątpliwości co do tego, że będziemy świadkami strasznych rzeczy.

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Wizjoner regularnie dzieli się swoimi wizjami na kanale na YouTube. W ostatniej z nich zaznaczył, że niedługo może dojść do wydarzeń, które raz na zawsze odmienią losy Polski. Nie wiadomo jednak, gdzie i kiedy można się tego spodziewać.

Chaos i bezprawie?

Według znanego jasnowidza już niebawem podczas jednej z ważnych uroczystości może mieć miejsce strzelanina. Ta myśl nie opuszczała Jackowskiego niemal przez całe nagranie, podczas którego chciał też skupić się na dalszym rozwoju pandemii koronawirusa.

W strzelaninę opisywaną przez wizjonera mieliby być zaplątani politycy, ale nie wiadomo, w którym kraju.

„Jakaś uroczystość państwowa, nie wiem, gdzie ona jest. Państwowa, polityczna. Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach i sensacja na cały świat. Coś takiego z tego wora mi wyskoczyło, kompletnie bez sensu. Muszę to powiedzieć, żeby poczuć coś więcej” – powiedział podczas nagrania.

Krzysztof Jackowski zaznaczył, że w związku z tą strzelaniną, dojdzie do odejścia kolejnych polityków.

„W niektórych państwach z dnia na dzień się okaże, że polityka znika, jakby politycy będą oddawać władze. W naszym kraju też nas to czeka. Ale to nie tylko w Polsce. Ktoś powie, że to dobrze, bo nie lubicie rządu. Ale to będzie lęk, bo wstajesz rano i rząd podał się do dymisji. Coś tąpnie takiego, że ci ludzie się będą wycofywać z rządów” – przewiduje.

Jasnowidz przyznał, że jemu rok 2021 kojarzy się z „państwami bez sterów, bezprawiem”. Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: YouTube