in

„Będziemy musieli uciekać” – Jackowski miał porażającą wizję, teraz ostrzega Polaków

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami na kanale na YouTube. To, co powiedział w ostatnim czasie, sprawia, że aż włos się jeży na głowie. Przeczuwa, że będziemy zmuszeni do ucieczki z Polski.

Według jasnowidza polska gospodarka będzie za jakiś czas w tak fatalnym stanie, że rząd zdecyduje się na wprowadzenie pieniądza zastępczego. Polacy muszą być przygotowani na najgorsze.

Co się stanie w Polsce?

Krzysztof Jackowski przed wybuchem pandemii zapowiadał, że „przed wielkim konfliktem ludzie będą bali się oddychać”. Według niego Polacy będą musieli uciekać. Dokąd? Jasnowidz wskazuje Bułgarię i Rumunię.

„Przeraża mnie zdanie, które powiedziałem do mojej córki: Monika, w pewnym momencie będziemy musieli uciekać. Rumunia i Bułgaria”

Wizjoner nie ma wątpliwości co do tego, że obecnie jesteśmy na etapie „programowania”.

„W tej chwili następuje oswajanie nas z tzw. napiętą sytuacją na wschodniej granicy. Nic się tam nie dzieje, a my jesteśmy oswajani, ze tam jest punkt napięty. Zwróćmy uwagę, że jeszcze nie tak dawno skupialiśmy się na innych problemach, ale nie na wschodniej polskiej granicy, która miała się spokojnie i nic tam się nie działo. Teraz ta granica jest granicą problematyczną (…). To już jest mowa o czymś więcej: jacyś eksperci mówią nam, że coś się niechybnie zacznie i to kwestia czasu. Ale to jest przyzwyczajanie nas, tylko w jakim celu? Żyjemy w dobie dużej technologii. Żadne z państw, które chciałoby coś zrobić niedobrego, nie afiszowałoby się z tym, nie doprowadzałoby do tego, że portale by o tym bębniły, że „tam może się coś stać” (…). To są pewne znaczniki, które kodują nam sytuację nie do końca prawdziwą w głowach, byśmy wiedzieli, kto jest wrogiem, a kto obrońcą i przyjacielem. Jesteśmy programowani informacyjnie, a to buduje nam światopogląd, jaki mamy mieć zbudowany” – tłumaczy.

Jackowski przyznał, że rząd nie zamierza póki co wprowadzać dodatkowych restrykcji, ale kiedy się na to zdecyduje, będzie to znaczyło, że zaczyna się prawdziwy dramat.

„Rząd wstrzymuje się z restrykcjami co do zarazy, ale one będą. Jeżeli w Europie te restrykcje już się zaczęły, a Polska się wzbrania, co podlega dyskusji publicznej, więc jeżeli będą zapowiedziane restrykcje, to jest czas niebezpieczny z innych względów też. Moja wizja sprzed roku: dowiemy się, że nasz kraj się na coś zgodził i będziemy zaskoczeni i rozczarowani”.

Jasnowidz zdradził, że polska złotówka bardzo ucierpi. Będzie słabła, podczas gdy inne waluty będą rosły.

„Duże osłabienie polskiej złotówki. Będzie się coś działo ze złotówką na tyle, że to będzie odpowiednik odpływu zagranicznego kapitału z naszego kraju. Będzie coraz mniej dostaw drogich rzeczy, trwałych – pojazdów, elektroniki. My będziemy uważali, że to kryzys surowcowy, a to kryzys, w którym producenci się zabezpieczają, by ponieść jak najmniejsze straty. W tej chwili chodzi o produkty wyższej klasy, drogie, technologiczne. Trudność się będzie pogłębiała. Na to wszystko złotówka będzie dostawała łupnia” – mówi.

„Waluty obce będą rosły – złotówka będzie słabła. Mam wrażenie, że będziemy widzieli dużą różnicę w krajach „wschodzących”, jak Czechy, Węgry, czy Bułgaria, Litwa, Łotwa, Estonia – te kraje, które razem z nami zaczynały przygodę z UE, ich waluty będą mniej słabły. Zauważyły, że nasza waluta będzie mocno spadała, a na spadki te nie będzie wytłumaczenia. Będzie się nam tłumaczyło, że gospodarka ma się dobrze, że wskaźniki są poprawne – a tu mocny spadek pieniądza (…). Kiedy to się zacznie dziać, to pokazuje nam bliskość czegoś, co jest dla mnie bardzo niepokojące i dla Was powinno być” – dodaje.

Jackowski podejrzewa, że w pewnym momencie będziemy mieć do czynienia z pieniądzem zastępczym.

„Coś niedobrego będzie działo się z naszymi finansami. Nie wiem, w którym momencie się to stanie. Będziemy dostawali pokwitowania, albo jakaś grupa ludzi będzie je dostawała. Nie traktuję tego słowa dosłownie, ale coś jak pokwitowania na sumy. Pokwitowania albo pieniądz zastępczy. Wyobrażanie sobie pieniądz zastępczy? Jeden taki pamiętam, bon dolarowy, zastępstwo za dolara. Można było iść do Peweksu i kupić jakieś rzeczy. Niektóre osoby będą dostawały albo pokwitowania, albo pieniądz zastępczy”

„Słowo regresja – drugi raz je czuję. Będzie się mówiło, że to jest regresja na złotym”.

Fatalna sytuacja gospodarcza zmusi Polskę do szukania pomocy, jednak inne kraje nam jej nie udzielą.

„Rząd będzie usilnie szukał wsparcia finansowego na świecie, ale poczuje się opuszczony. Dlatego będzie wymyślony pieniądz zastępczy. Będzie się mówiło, że choć to jest dziwne, to wartości nominalnej to nie traci, ale to nie będzie prawdą, bo ta wartość będzie iluzją, w którą niektórzy będą wierzyć. To tak, jakby została przerwana płynność finansowa. Pracują ludzie w fabryce i dostają pieniądz zastępczy albo pokwitowania” – wyjaśnia jasnowidz.

Wizjoner sam jest mocno zaniepokojony tym, co mówi i sam nie do końca to wszystko jeszcze rozumie. Jedno jest dla niego pewne – musimy być gotowi na ogromny kryzys.

„Idzie bardzo głęboki kryzys, bo ten pieniądz zastępczy będzie nas kusił jedną rzeczą: niby będzie zastępczy, ale będzie można za niego kupować ważne rzeczy, lekarstwa, których inaczej nie można kupić. W ten sposób będzie się chciało przekonać ludzi do pieniądza zastępczego. Ale w jakim celu? Nie mogę tego zrozumieć. To się będzie działo w celu uratowania reszty kapitału, reszty rzeczywistych wartości ekonomicznych”

„Ta nienormalność trwałaby kilka miesięcy i potem ekonomia miałaby wrócić do normy, ale jakby wróciła, to byłoby nam o wiele trudniej. Co się wydarzy dużego, co by skomplikowało sferę ekonomiczną, płatności w naszym kraju. Wtedy będzie wielu nowych ludzi, rządzących nami. Albo to już nie będzie ten rząd, albo będzie w nim wielu nowych ludzi. W innych krajach tez będzie taka sytuacja. To się stanie przez coś większego. Ludzie będą zwolnieni z pewnych obowiązkowych opłat – może czynszów, ale w tym będzie pewna niepokojąca rzecz, bo nie będziemy płacić, ale ktoś może po to wyciągnąć rękę” – ostrzega.

Źródło:Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official