in

Jackowski bije na alarm, stanie się lada chwila. „Polska coraz bardziej odsłonięta”

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w naszym kraju. Wizjoner co jakiś czas dzieli się z nami swoimi przeczuciami, które potrafią bardzo zaniepokoić. Tym razem nie będzie inaczej.

Co takiego stanie się jeszcze jesienią? Na co powinni być gotowi Polacy? Znamy szczegóły.

Szokujące słowa jasnowidza

W miniony weekend w Turcji spłonął 24-piętrowy budynek i, według Jackowskiego, to początek dramatu Europy. W swojej najnowszej wizji często mówił o kolei. Co się za nią kryje?

Wizjoner uważa, że lada moment dojdzie do prowokacji, a podział między państwami NATO stanie się mocno widoczny.

„W prowokacji posłużą się koleją, być może całym zestawem towarowym, kolejowym, to jest bardzo ważne Drodzy Państwo, to będzie bardzo poważna prowokacja. Mam nadzieję, że nie będzie tak, że właśnie po tej prowokacji zaistnieje panika, o której mówię, którą coraz bardziej czuję.” – mówił.

I dodał:

„Nagle powstanie taka wyraźna polaryzacja między jedną, a drugą stroną konfliktu międzynarodowego. Zwrócimy uwagę na to, że świat, że pewne państwa się swoim zachowaniem określą i w pewnym sensie będą pokazywały, po której stronie są”

Jasnowidz nie ma wątpliwości co do tego, że pojawią się dwie siły, które będą siłami międzynarodowymi.

„Pamiętajcie kolej, pociągi. Ta prowokacja w późniejszych skutkach będzie niebezpieczna. Albo wywoła jakąś kontrę albo w swoich skutkach będzie groźna” – ostrzegł.

Koniec października będzie niezwykle ważny dla dalszych losów Europy.

„Jeszcze powiem państwu, że Rosja zacznie używać na froncie dziwnej broni, ja bym to nazwał niewidzialnej broni. Nie rozumiem sam tego, ale mówię to państwu. Czas końcówki października, powtarzam to i czas listopada bardzo groźnym czasem. To będzie najbardziej niebezpieczny czas, odkąd zaczął się konflikt na Ukrainie.” – podkreślał.

Jasnowidz uważa, że „będzie wielkie napięcie, poczucie zagrożenia w każdej chwili”. Wizjoner zaznaczył, że „jest istotne żebyśmy się w podstawowe rzeczy lekko zaopatrzyli”.

Jackowski ostrzega, że nadejdą trudne czasy dla Europy, ale w Polsce głównie będziemy mieć do czynienia z lękiem.

„Rzeczywiste zdarzenia są na Ukrainie, ale lęk będzie u nas” –

„Jak się zacznie lęk, ekonomia raptem zacznie być w jeszcze gorszym stanie niż jest, zagrozi on płynności finansowej w Polsce. Bardzo wiele będzie zależało od Turcji i od tego, w którą stronę pójdzie, a dużo wskazuje na to, że ma coraz bardziej odwróconą głowę w kierunku wschodnim. Polska czuć się natomiast będzie coraz bardziej odsłonięta” – tłumaczył.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!