fot. YT/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
in

Jackowski alarmuje, to już się dzieje. „Każdy tydzień będzie pogarszał sytuację”

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie zaskoczył nas swoimi wizjami. Jego przeczucia są zazwyczaj bardzo niepokojące. Tym razem nie będzie inaczej. Jasnowidz spodziewa się prawdziwego chaosu w naszym kraju. Jego słowa nie pozostawią nikogo obojętnym.

Co takiego powiedział wizjoner? Na co musimy być przygotowani? Znamy szczegóły.

Niepokojąca wizja

Krzysztof Jackowski co jakiś czas dzieli się swoimi wizjami za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. Jak się okazuje, znów nie miał dla nas dobrych wiadomości.

Wizjoner jest zdania, że możemy mieć do czynienia z „dziwnymi próbami ewakuacyjnymi”. Jasnowidz zobaczył także grzebanie w ziemi. Nie jest jasne, czym miałoby ono być spowodowane, jednak jasnowidzowi skojarzyło się zakopywanie zgromadzonych przez ludzi zapasów.

Zarówno Polska, jak i cała Europa ma się mierzyć z niewyobrażalnym krachem.

„Mówiłem, że to się stanie przez trzy drobniejsze krachy w odstępie od października do przełomu stycznia, lutego… […] Może ten czas: okres październik, listopad, grudzień, styczeń, początek lutego… Może się coś takiego dziać w naszym kraju i być może też w Europie, że każdy tydzień będzie pogarszał naszą sytuację, oszczędności” – podkreśla Jackowski na YouTube.

Jasnowidz uważa także, że nasz rząd nie „poukłada i nie opanuje” problemów, a wręcz przeciwnie – pojawi się jeszcze większy chaos.

„Premier zmieni twarz… Czyli jak to mam rozumieć? Albo premier się zmieni, albo premier zacznie kompletnie coś innego mówić, jak mówił do tej pory. Zmieni kompletnie narrację, zmieni twarz” – zaznacza profeta.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl