in ,

Jackowski ostrzega Polaków i radzi, co robić. „To się dopiero zaczyna”

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz niejednokrotnie zaskoczył nas swoimi wizjami. Tym razem nie będzie inaczej.

Według wizjonera Polacy muszą być przygotowani na ogromny kryzys. Opisał go w sposób szczegółowy, ostrzegając przed zagrożeniami i radząc, co zrobić w takiej sytuacji.

Niepokojąca wizja

Krzysztof Jackowski regularnie prowadzi transmisje „na żywo”, w których opowiada o swoich wizjach na temat najbliższych miesięcy. Co tym razem ma nam do przekazania?

„Nasz rząd próbuje brylować w tej trudnej sytuacji, gdzie premier sam zaznacza, że kryzys jest szalenie głęboki i wymaga to dłuższego czasu, żeby coś się zatrzymało, żeby ten kryzys stanął w miejscu. Nie, to się dopiero zaczyna. Rząd się przeliczy, zacznie czuć się bardziej osamotniony, niewiele pomogą tarcze i dofinansowania. Z tego względu, że kryzys i inflacja będą wymykały się spod kontroli. Będziemy to widzieli po wielu rzeczach, w tym po kursach wymiany walut” – tłumaczy.

W kolejnej części wyjaśnił, że będziemy mieć do czynienia ze zjawiskiem, gdzie waluty będą więcej warte, a później nastąpi ogromny krach. Od tej pory nic już nie będzie tak samo.

„Należy zachować ostrożność w stosunku do tego, że np. dolar, czy euro, czy frank szwajcarski – te waluty będą pokazywały poważne wzrosty (…). Mam takie odczucie, że w którymś momencie waluty zostaną przetrącone. Może to być szokiem dla nas wszystkich. Czuję wielkie spadki i potężny krach raptowny, który zburzy dotychczasowy porządek ekonomiczny. (…) W moim poczuciu żyjemy w końcówce pewnego ładu finansowego” – zaznacza Jackowski.

Oprócz tego wizjoner przewiduje reglamentację żywności. Będzie miała ona związek z kryzysem finansowym.

„Ludzie będą dostawali przydziały na jedzenie, nie będzie głodu, ale będzie wyraźnie widać kompletne załamanie się rynków finansowych, których raczej nie da się już naprawiać i będzie się mówiło szybko o kompletnie nowym systemie finansowym” – podsumowuje.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl