in ,

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. „Kojarzy mi się powstanie, płoną budynki”

Krzysztof Jackowski podzielił się z nami kolejną wizją. Jego słowa szokują. Jasnowidz uważa, że będziemy mieć do czynienia z powstaniem w wyniku wielkiego kryzysu.

Najbliższe miesiące według wizjonera będą bardzo trudne. Czego możemy się spodziewać? Aż ciarki przechodzą po plecach!

Szokująca wizja Jackowskiego

Jasnowidz nie ma dla nas dobrych wiadomości. Kryzys, jaki dopiero nadejdzie, stanie się dla ogromnym problemem. Jak poradzą sobie Polacy?

„Mamy do czynienia ze wdrożeniem całkiem innej zasobności, zubożenie nas. Będzie to szło szybko, konkretnie i cyklicznie, a my nie będziemy się z tego powodu buntować. Nie będzie tak, że ludzie będą przymierać głodem. Zubożenie jest wprowadzane w sposób logiczny i taktyczny. Po pierwsze to zubożenie będzie miało swoje wytłumaczenie w postaci dwuletniej zarazy, która była, a też konflikt w Ukrainie, który jest motorem kryzysu polskiego” – przepowiada wizjoner.

„Kryzys jest wdrażany. Jesteśmy w drugim etapie, tego, co ma trwać 3,5 roku. Mam nadzieję, że ten plan runie i zaczniemy odzyskiwać normalność z 2019 roku, ale na razie tkwimy w tym po uszy i nie jest do śmiechu. […] Mamy do czynienia z początkiem upadku dotychczasowej ekonomii, wyczyszczeniem tego wszystkiego. Niestety my razem z tym czyszczeniem w taki sam sposób zubożejemy” – dodaje.

Według Krzysztofa Jackowskiego będziemy mieć do czynienia z powstaniem. Niebawem dojdzie do czegoś strasznego.

„Kojarzy mi się powstanie, płoną budynki, powstanie nocne. To powstanie zdarzy się nocą, ale to nie będzie powstanie blisko nas” – przewiduje.

Jasnowidz nie ma wątpliwości co do tego, że najgorzej będzie w sierpniu.

„Czerwiec, lipiec to będą miesiące gospodarczo w Polsce podobne dotąd. Rząd będzie się w jakiś sposób gimnastykował, żeby spłaszczać wizerunkowo ten kryzys, który będzie się pogłębiał. Sierpień będzie miał symptomy znacznego pogorszenia, o wiele mniejszego panowania nad tym kryzysem.” – ostrzega Jackowski.

Pojawiła się jednak też dobra wiadomość. Podczas transmisji na żywo jasnowidz przyznał, że Ukraina już niebawem będzie miała powody do radości.

„Może nastąpić coś pozytywnego, jeśli chodzi o Ukrainę, w sensie zamrożenia tego konfliktu, który jest lub porozumienia się w sprawie tego konfliktu. Mimo że Ukraina nie będzie w pełni zwycięska, ale i tak będzie to ogłoszone jako sukces. Okres lipca i sierpnia – zmieni się sytuacja, jeśli chodzi o Ukrainę” – mówi.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official