in

Co czeka Polskę? Jackowski alarmuje, musimy być na to przygotowani.

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz regularnie dzieli się z nami swoimi wizjami, które szokują i niepokoją. Tym razem nie będzie inaczej. To, co może stać się już niebawem w naszym kraju, jest po prostu przerażające!

Wizjoner uważa, że czeka nas najgorszy scenariusz. Warto się przygotować, bo już niebawem może być za późno.

„Należy się przygotować i to bardzo poważnie” – alarmuje.

Przerażająca wizja

Wizjoner z Człuchowa ostatnimi czasy coraz częściej wypowiada się na temat sytuacji w naszym kraju. Jego słowa nie pozostawią nikogo obojętnym. Co czeka nas w niedalekiej przyszłości?

Jasnowidz nie ma wątpliwości co do tego, że w wyniku ataku Rosji na Ukrainę na świecie zacznie pogłębiać się kryzys gospodarczy. Nie ominie on także Polski. Jackowski przeczuwa, że rząd w związku z tym podejmie „radykalne decyzje”, które będą wiązały się z poważnymi konsekwencjami.

„Wtedy też zaczną się przydziały. Będziemy otrzymywać przydziały na różne rzeczy. Będziemy w stosunku do tego bezradni. Należy się przygotować i to bardzo poważnie, bardzo solidnie” – mówi.

Druga połowa roku ma być dla Polaków przepełniona problemami dotyczącymi służby zdrowia i wolności obywateli. Nie jest jednak pewne, co dokładnie kryje się pod tymi słowami jasnowidza.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

źródło: youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official