in ,

Jackowski bije na alarm – „Dzieją się rzeczy bardzo niebezpieczne”.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w naszym kraju. Regularnie dzieli się wizjami, które szokują i niepokoją. Co tym razem ma nam do przekazania? Wiele osób z pewnością złapie się za głowę.

Według wizjonera dzieją się obecnie bardzo niebezpieczne rzeczy. Ten rok może się okazać dla nas wyjątkowo trudny. Z czym musimy się liczyć?

Szokująca przepowiednia Jackowskiego

Jasnowidz niejednokrotnie podkreślał już, że nie mamy co robić sobie nadziei na to, że ten rok będzie dla nas łaskawy. Polska zmierzy się z bardzo trudnymi wyzwaniami.

Co stanie się w najbliższym czasie? Jackowski nie ma dla nas dobrych wiadomości.

„Dzieją się rzeczy bardzo niebezpieczne. Najgorsze jest to, że są one krótkotrwale niebezpieczne. My możemy skutki odczuć już w tym roku” – zaznacza jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski wypowiedział się także na temat rosnących cen. Według niego będzie tylko gorzej.

„Wiosną ubiegłego roku czuliśmy, że są obostrzenia, ale rząd dba. Dwoi się i troi, żeby nam to zrekompensować. A tu raptem dzieje się coś innego. Na jesieni 2021 roku mamy do czynienia z potężną inflacją. Ceny galopujące” – tłumaczy jasnowidz.

Wizjoner uważa, że Polska może lada moment stracić swoją suwerenność.

„Jeżeli Polska będzie miała w czymś uczestniczyć militarnie, to wschodni wąski odcinek polskiej ziemi będzie odcięty od reszty kraju. (…) Ja bym powiedział, że sprawa ma drugie dno. Były rozmowy na wysokim szczeblu między Rosją a USA. Rosja stawiała jakieś warunki, USA raczej też, skoro to był dialog. Mi się wydaje, że to są pewne ustalenia i pewna umowa. Przy tym dealu nie ma naszego kraju” – przepowiada.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl