in

Jackowski miał wstrząsającą wizję na najbliższe miesiące. „To będzie łupnięcie”

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz już nie raz zaskoczył nas swoimi wizjami, którymi dzieli się na swoim kanale na YouTube. Co tym razem przeczuwa? W najbliższych miesiącach może nas czekać prawdziwa katastrofa.

Krzysztof Jackowski miał szokującą wizję

Wizjoner uważa, że można zacząć się bać o Europę. Wkrótce może nastąpić jej koniec:

„Wcale bym się nie zdziwił, że (…) Unia Europejska się rozprasza. Unia Europejska się w jakiś sposób kończy, ale to wszystko jest rozłożone w czasie.”

Jackowski uważa, że Anglia w ostatniej chwili uciekła z Unii Europejskiej i że był to naprawdę dobry krok:

„Ta ucieczka była w ostatnim momencie i dobrze ze się stało. Anglia będzie bezpieczniejsza niż cała Europa.”

Według Jackowskiego już niebawem pojawi się nowe prawo w przemieszczaniu się po Europie. A to dopiero początek!

„Będzie nowe prawo w kwestii przemieszczania się po Europie. To będzie jednolite prawo. To będzie zacieranie Strefy Schengen. To będzie trochę utrudniało nam swobodne poruszanie się. I to będzie początek tego, co będzie potem.”

Ci, którzy liczą na poluzowanie obostrzeń w okresie letnim, mogą się mocno rozczarować. Jasnowidz nie ma dobrych wiadomości.

„Ciepłą wiosną albo latem raptem skądś się pojawi zagrożenie zdrowotne u nas (…) Być może ta sama zaraza, wariant lub coś nowego (…) Dziwnie mi się to kojarzy.”

Pojawił się również temat sytuacji na Bliskim Wschodzie:

„Zajadliwa sytuacja na Bliskim Wschodzie, która jest, a my nie jesteśmy o niej informowani. (…) Ona jest bardzo napięta i w każdej chwili może tam dojść do czegoś bardzo poważnego.”

Musimy być także przygotowani na prawdziwy kryzys ekonomiczny. Najgorzej będzie w lipcu i w sierpniu:

„Okres lipca i sierpnia to będzie prawdziwy kryzys i on się wyłoni prawdopodobnie z rynków amerykańskich. To będzie łupnięcie, ostre tąpnięcie.”

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

źródło: plotek.pl