in

Jackowski podał dokładną datę III wojny światowej. Zdradził też, co zdarzy się w Polsce

W ostatnich dniach internet obiegła informacja o powrocie Jackowskiego na swój kanał na YouTube z przerażającymi przepowiedniami dotyczącymi przyszłości Europy i świata. Jego najnowsza wizja jest pełna niepokoju i przestrogi, sugerując, że nadchodzi III wojna światowa, a Polska znajduje się w centrum zagrożenia.

III wojna światowa – dokładny termin

Jackowski, znany jasnowidz i wróżbita, który w przeszłości trafnie przewidział wiele wydarzeń, ostrzega, że Polska ze względu na swoje strategiczne położenie geograficzne staje się zderzakiem Europy. Według jego słów, jeśli w Polsce wydarzy się konflikt zbrojny, może to stanowić iskrę wybuchu globalnej wojny.

„Obecne wydarzenia na Ukrainie to tylko początek” – mówi Jackowski. Jego przewidywania wskazują na nasilenie się konfliktów od marca, z eskalacją już w czerwcu. Ostrzega również, że Polska nie jest jedynym miejscem zagrożonym. Widzi bankructwo i potencjalną wojnę jako realne scenariusze dla Ameryki i Europy.

Szczególnie niepokojące są jego przewidywania na rok 2026. „Luty lub marzec 2026 roku to możliwy początek III wojny światowej” – Jackowski wyraża głębokie przekonanie co do tego terminu. W swoich wizjach widzi również inne konflikty zbrojne na świecie, ale to III wojna światowa ma stanowić główny punkt przewrotu.

Wizjoner wskazuje na możliwość destabilizacji, szczególnie na północnym wschodzie kraju.

„Jak to zrozumiałem, to poczułem, że Polska wejdzie w coś, co będzie wielkim błędem przed tymi wydarzeniami, czyli przed 2026 rokiem, przez to część Polski, jakaś mała część Polski będzie w zawieszeniu”.

Jego przewidywania wskazują na potencjalne działania Rosji mające na celu eskalację konfliktu na Ukrainie i zajęcie regionów, takich jak Warmia i Mazury.

Jackowski zwraca uwagę również na potencjalne sabotaże, w tym ataki na szpitale, które mogą służyć jako prowokacja do eskalacji konfliktu.

„Największym sabotażem, który mi się kojarzy to będzie szpital, w którym coś się stanie i w którym będzie wiele ofiar, to będzie sabotaż i to rozwścieczy polityków i ludzi, a ten sabotaż będzie ponurym podstępem, bardzo obrzydliwym, tylko ludzie będą zaślepieni” – ostrzega.

Czy wizje Jackowskiego staną się rzeczywistością, czy też pozostaną tylko przerażającymi scenariuszami? Czas pokaże, czy świat będzie w stanie uniknąć trzeciej wojny światowej, czy też znajdzie się na drodze do konfrontacji o niespotykanej skali.