in

To nie żart – za 125 złotych możesz zostać właścicielem willi! Jest tylko jeden warunek.

Każdy, kto marzy o przeprowadzeniu się do eleganckiej posiadłości, ma teraz niebywałą okazję odmienić swój los. Warto zaznaczyć, że nie trzeba mieć przy tym ogromnego majątku, aby ją zdobyć, a jedynie liczyć na łut szczęścia. Właściciele postanowili, że zrobią losowanie!

Wymarzona willa za 125 złotych? To możliwe

Jak wiadomo nie od dziś, sprzedaż domu, a już tym bardziej ekskluzywnej wilii, nie należy do prostych zadań. Pewna para 45-latków z Toskanii postanowiła sobie to ułatwić i zamiast miesiącami czekać na kupca, który zaoferowałby adekwatną cenę, zorganizowali losowanie i tym samym przekształcili żmudne zadanie we wspaniałą zabawę.

Tym sposobem każdy z nas może kupić los o wartości 25 funtów szterlingów, czyli za niemal 125 złotych na stronie winhousesinitaly.com. Losowanie zadecyduje, kto będzie nowym właścicielem willi.

Przytulna posiadłość położona w jednym z najwspanialszych włoskich regionów, a mianowicie w okolicy Garfagnana może być twoja!

Willa składa się z czterech sypialni, trzech łazienek, dużej kuchni z jadalnią i salonem. Wnętrza są urządzone w rustykalnym stylu, który jest bardzo typowy dla tego regionu. Przed posiadłością znajduje się duży dziedziniec, a za nią ogród z basenem. Godzina jazdy dzieli nas od Pizy, Florencji czy też Lukki.

Jedynym warunkiem loterii jest sprzedanie 20 tysięcy kuponów. Właściciele raczej nie powinni mieć z tym problemu, bo zrobiło się o niej głośno na całym świecie. Jeśli jednak nie uda się zdobyć takiej liczby kuponów, wylosowana osoba dostanie nagrodę pocieszenia – 10 tys. funtów (około 48 tys. zł).

Na ile wyceniono wartość posiadłości? Na około 1,7 mln złotych. Właściciele zobowiązali się do przekazania 10 proc. sumy uzyskanej ze sprzedaży losów na rzecz jednej z brytyjskich organizacji charytatywnych.

Loteria zostanie rozstrzygnięta 29 stycznia 2021 roku.

Źródła: wiadomosci.onet.pl, www.rp.pl, www.radiozet.pl