in

Aktywista włamał się do willi córki Putina. Zmienił zamki i napisał zdumiewające ogłoszenie.

Francuskiemu aktywiście Pierrowi Afnerowi udało się włamać do willi córki Władimira Putina, znajdującej się we Francji w mieście Biarritz. Mężczyzna zmienił zamki w drzwiach i uznał, że zaprosi tam uchodźców, którzy uciekli z Ukrainy przed wojną.

Informacja ta w momencie obiegła całą sieć. Internauci są zdumieni, a większość z nich popiera działanie aktywisty całym sercem. Ciężko przejść obojętnie obok nagrania, które mężczyzna opublikował…

Tak mieszka córka Putina

Pierre Afner zmienił zamki w willi Kateriny Tichonowej, po czym wywiesił na niej ukraińską flagę. Nagranie z wnętrza przepięknej willi „Alta Mira” trafiło do sieci. Jest ona położona w bajecznej okolicy, u wybrzeży Zatoki Biskajskiej.

Jak możemy dowiedzieć się z doniesień, Afner ogłosił, że willa jest gotowa do zamieszkania przez Ukraińców, którzy uciekli przed atakiem Rosji.

Z informacji podanych przez francuskiego aktywistę wynika, że posiada ona osiem sypialni i trzy łazienki. Poza tym znaleziono tam dokumenty na nazwisko przyjaciela Putina w latach 90. i poprzedniego właściciela posiadłości, biznesmena Giennadija Timczenki oraz Kirilla Szamalowa, byłego męża Kateriny. Willa jest jest warta około 3,7 mln dolarów (czyli prawie 16 mln złotych).

Rosyjskim dziennikarzom śledczym udało się ustalić, że Katerina Tichonowa to młodsza z córek Władimira Putina i jego byłej żony Ludmiły Putiny. Żyje w luksusie i jest dyrektorką Innopraktiki, czyli wartej 1,7 mld dolarów spółki państwowej, będącej wspólną inicjatywą Narodowej Fundacji Rozwoju Intelektualnego (NIDF) i Narodowego Centrum Rezerwy Intelektualnej (NIRC) na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym.

Źródło: onet.pl