in

Kobieta nagrywała sobie spokojne fale. Nagle tuż przed jej oczami stało się coś niepowtarzalnego!

Są chwile, które pozostają z nami na zawsze. Czy to dlatego, że są niezwykle rzadkie, czy bardzo smutne, zmieniają nas i sposób, w jaki postrzegamy świat.

Kiedy pewna rodzina wyjechała na wakacje do Port Macquarie w Australii, pragnęła zobaczyć i nauczyć się nowych rzeczy na temat tego miejsca. Mama postanowiła z całą rodziną przeżyć przygodę oglądania wielorybów. Nigdy nie spodziewali się uchwycić tak niezapomnianej chwili w życiu.

Pasażerowie weszli na małą łódkę i wypłynęli na ocean. Przewodnik opowiadał fakty o okolicy, a turyści mieli nadzieję, że wystarczy im szczęścia, by dostrzec choćby jednego wieloryba.

Niestety, nie wszyscy turyści mają taką okazję, ale tej rodzinie akurat się to udało!
 

 
W oddali zobaczyli wieloryba. Mama miała nadzieję, że zobaczą wieloryba z bliska, więc wyciągnęła aparat, aby rozpocząć nagrywanie. W ciągu zaledwie kilku sekund łódź zaczyna się kołysać, a niektórzy nawet krzyczą – jak gigantyczny wieloryb wyskakuje z wody, by uwolnić się i dać turystom niezapomnianą chwilę. Wszyscy są kompletnie zszokowani.
 
Wieloryb wynurza się z wody zaledwie kilka stóp od miejsca, w którym znajduje się ich łódź. Udaje mu się nawet dać wspaniały plusk. Materiał jest niesamowity, ponieważ naprawdę można zobaczyć wieloryba z bliska. Cóż za wspaniała niespodzianka – nikt z tej łodzi nigdy jej nie zapomni. Zobacz ten niepowtarzalny moment!