in

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Wszystko wyszło na jaw, fani nie dowierzają.

Z pewnością spora część osób od dawna zastanawiała się, ile tak właściwie ma lat Dagmara Kaźmierska? „Królowa życia” być może nie będzie zadowolona z tego faktu, ale wszyscy dowiedzieli się prawdy. Fani nie mogą w to uwierzyć. Spodziewaliście się takiej liczby?

Do tej pory wiek Dagmary Kaźmierskiej pozostawał jej tajemnicą. Ale to już przeszłość!

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska to postać, którą zdążył poznać już każdy. Krzykliwy sposób życia celebrytki przykuwa uwagę i sprawia, że jest niezwykle charakterystyczna.

Nie ma wątpliwości co do tego, że duża ilość kosmetyków i zabiegów upiększających sprawiają, że ciężko stwierdzić, ile lat ma celebrytka. Fani do tej pory mogli się tylko domyślać, ale nikt nie znał prawdy.

W niektórych źródłach można było znaleźć informację, że Dagmara Kaźmierska urodziła się w 1975 roku. Inni byli zdania, że mowa o 1968 roku. Internauci zwrócili za to uwagę na jej instagramowy nick wskazujący na 1977 rok.

Wszystko okazało się w dniu, kiedy gwiazda obchodziła swoje urodziny, 12 kwietnia 2020 r. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie tortu ze świeczkami, które miała zdmuchnąć gwiazda. Można było po nich wywnioskować, że Dagmara ma 45 lat!

„Wiem, że nie wypada się chwalić wiekiem, ale tort taki cudny, aż musiałam. Dziękuję Wam Kochani za życzenia. Są piękne! Całuję Was wszystkich i nie gniewajcie się jeśli nie każdemu odpiszę. Wasza MAŁOLATA.” – pisała pod zdjęciem celebrytka.

Już za kilka dni 46. urodziny! Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda naprawdę dobrze…

Źródła: lelum.pl, www.radiozet.pl