in

Na wieczorze panieńskim zrobiły sobie zdjęcie. Zamarły z przerażenia widząc, co uchwycił aparat

Nie ma wątpliwości co do tego, że każda z pań chciałaby, aby jej wieczór panieński był naprawdę udany. Zdarza się jednak, że impreza nie przebiega tak, jak byśmy tego chcieli. W tym przypadku śmiech szybko zamienił się w odgłosy przerażenia… Dziewczyny uznały, że wybiorą się nad szkockie jezioro Loch Eck, żeby tam się bawić. Kiedy przyszedł moment, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia, stało się coś, co później odbiło się głośnym echem w sieci.

Wieczór panieński przerodził się w horror

Grupa kobiet ustawiła samowyzwalacz w aparacie, pozując na tle jeziora. Chwilę później zamarły z przerażenia, widząc, że obok nich na zdjęciu uwieczniony został mały chłopiec. Widać go z lewej strony, jak chowa się za pniem drzewa.

Dziewczyny były pewne, że w okolicy nie było nikogo oprócz nich. Skąd w tym miejscu małe dziecko pozbawione opieki rodziców? To pytanie zadawały sobie do końca imprezy.

Gdy kobiety wróciły do domu, zaczęły szukać na ten temat informacji w sieci. Jak się szybko okazało, z jeziorem Loch Eck wiąże się dramatyczna historia o chłopcu, który utonął tam kilkanaście lat temu. Jest on nazywany przez mieszkańców “The Blue Boy” (ang. “Niebieski chłopiec”).

Legenda głosi, że dziecko spędzało wakacje w pobliskim hotelu The Coylet. Którejś nocy wyszło z pokoju, lunatykując. Chłopiec miał wejść prosto do jeziora. Pracownicy hotelu są przekonani, że duch dziecka nadal szuka swoich rodziców. W pokoju numer 4 jest dziwny klimat, a na korytarzach pojawiają się mokre ślady dziecięcych stóp.

Na podstawie: The Sun