fot. Facebook
in ,

Znalazła kartkę na przystanku w Warszawie. Jej treść poruszyła internautów

W ostatnim czasie pewna mieszkanka Warszawy postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych wzruszającym postem, który w momencie przykuł uwagę internautów. Opublikowała na Facebooku zdjęcie z przystanku autobusowego. Znalazła się tam kartka o nietypowej treści.

Nie ma wątpliwości co do tego, że ta historia poruszy wiele serc i da nadzieję na to, że wokół nas zawsze są jacyś dobrzy ludzie.

Wdzięczność matki

Podróżując komunikacją miejską, mamy do czynienia z obcymi osobami. Zdarzają się jednak pewne sytuacje, które sprawiają, że nieznajomi szybko stają się znajomymi – w szczególności, gdy w grę wchodzi konieczność pomocy.

Do jednej z takich sytuacji doszło 18 sierpnia w Warszawie. Jak się okazuje, pewien chłopiec dostał ataku padaczki, podróżując autobusem. Po udanej akcji ratunkowej jego mama postanowiła podziękować obcym ludziom. W tym celu wywiesiła na przystanku „Małej Łąki 01” kartkę.

„Bardzo serdecznie dziękuję tym osobom, które w czwartek 18 sierpnia zaopiekowały się moim synem podczas ataku padaczki” – brzmi treść napisanej przez nią wiadomości.

Autorka wpisu z pewnością uznała, że podziękowania mamy powinny dotrzeć do większej ilości osób tak, aby ostatecznie dotarło do przypadkowych bohaterów, którzy być może uratowali chłopcu nawet życie.

Podziel się tą niezwykłą historią z innymi!

Źródło: o2.pl