in

Ukrainiec nagrał wiadomość do brata z Rosji. Łzy same cisną się do oczu

Mieszkaniec Charkowa postanowił wysłać wiadomość do brata, który mieszka w Rosji. Nagranie w momencie obiegło sieć. Ciężko powstrzymać łzy.

Mężczyzna stoi na nagraniu przed zniszczoną szkołą, do której jeszcze jakiś czas temu chodziła jego córka.

„Tak oto „wyzwoliliście” twoją bratanicę, ma się rozumieć, nazistkę” – opowiada na wideo.

Wiadomość do brata

Mnóstwo Rosjan wciąż nie wie, co tak naprawdę dzieje się w Ukrainie. „Operacja specjalna” Putina jest związana z propagandą, według której dochodzi aktualnie do wyzwolenia Ukraińców. Ataki na cywilów są traktowane jako coś, co nie ma miejsca i jest kłamstwem. Cały świat chce, aby mieszkańcy kraju rządzonego przez Putina znali prawdę.

Sergiej Kistow, mieszkaniec Charkowa, uznał, że wyśle wiadomość do brata, który nie wierzy w to, co robią Rosjanie. Mężczyzna chciał, aby jego rodzina znała prawdę i nie wierzyła temu, czego można dowiedzieć się z rosyjskiej telewizji.

„Zobacz, bracie, tak „wyswobodziliście” twoją bratanicę, ma się rozumieć – nazistkę, z jej szkoły. Jak widzisz, wszyscy jesteśmy tu nazistami. Wcześniej wyswobodziliście twojego bratanka, także nazistę, z innej szkoły. Rakieta uderzyła prosto w jego klasę” – mówi do brata, stojąc przed szkołą córki.

Obejrzyj to dramatyczne nagranie poniżej!

@skynews This #Ukrainian man has a message for his brother in #Russia as he stands outside his daughter's destroyed school in #Kharkiv .. #war #ukrainerussia #invasion ♬ original sound – Sky News

Źródło: o2.pl