fot. tiktok/justincase912
in

Umierająca kobieta nagrała wiadomość dla przyszłej żony swojego męża. Te słowa wyciskają łzy!

Emily doświadczyła niezwykle trudnego momentu w swoim życiu, kiedy to jej córeczka zmarła zanim jeszcze się narodziła, a ona sama znalazła się w ciężkim stanie z powodu komplikacji związanych z porodem. Od tego czasu walczy o swoje życie i czeka na przeszczep narządów.

Nagrała wiadomość dla kolejnej żony swojego męża

Aby pozostawić po sobie pamiątkę dla rodziny i przyjaciół, Emily postanowiła stworzyć profil na TikToku, gdzie zostawia wiadomości „na wypadek, gdyby umarła”.

Jednym z jej najsłynniejszych publikacji było wideo, w którym zostawiła przesłanie dla kobiety, która kiedyś pokocha jej męża i zostanie jego żoną po jej śmierci. Ten wzruszający film obejrzało ponad 3,6 milionów osób.

„Cześć, nigdy nie poznam twojego imienia, ale chciałam zacząć od podziękowania. Dziękuję, że kochasz mojego męża. Przepraszam. Jestem o ciebie taka zazdrosna. Będziesz mieć życie, jakiego naprawdę chciałam (…) Na naszym ślubie opowiedziałam historię o tym, jak się w sobie zakochaliśmy. Łzy napłynęły mi do oczu i nie wyobrażałam już sobie dnia bez niego. Teraz jestem załamana, że muszę sobie wyobrazić, jak on żyje beze mnie. Ale te dni będą lepsze z tobą (…) Zasługuje na to, by być kochanym. Jest kreatywny, inteligentny, kochający.

Jesteś najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, podążającą moimi śladami i bardzo się cieszę, że go znalazłaś (…) Jesteś najszczęśliwszą dziewczyną na świecie i jestem wdzięczna, że dał ci szansę, i zdecydował się ponownie pokochać. Kimkolwiek jesteś, dbaj o siebie, kochaj siebie, bądź dumna z tego, kim jesteś. Bądź dobra dla Ryana. Daj mu przestrzeń. Pozwól mu być sobą, kochaj go za to, kim jest, a będzie najlepszym mężem. Dziękuję za kochanie mojego Ryana. Jest teraz twój. Do zobaczenia po drugiej stronie” – powiedziała Emily do swojej następczyni.

@justincase912 To my husbands next wife. In case I die. #storieswhiledying #storytime #dying #transplant #wife ♬ What You Won't Do for Love – Bobby Caldwell

Pod filmem pojawiło się wiele wzruszających komentarzy od internautów:

„To zdecydowanie najlepszy TikTok, jaki kiedykolwiek oglądałem. Jesteś piękną kobietą, tak bezinteresowną i kochającą. Niech Bóg błogosławi twoją duszę i złagodzi wszystkie twoje cierpienia”
„Potrzeba tak wiele siły i bezinteresowności, aby powiedzieć wszystko to, co powiedziałaś. Jesteś taką piękną duszą”
„Jestem mężczyzną, a ty doprowadziłeś mnie do płaczu. Dziękuję, że dzielisz się swoją historią”
„Jesteś inspiracją dla nas wszystkich, dla kobiet. Jesteś silna i piękna”