fot. tiktok/corabrei
in

Postawiła warunek w zaproszeniu dla gości weselnych. Przez to straciła przyjaciółkę

Czasami trzeba obrać drogę mniej konwencjonalną i odważnie zdecydować się na nietypowy krok. Para młoda, zmagając się z koniecznością ograniczenia listy gości weselnych, podjęła decyzję o niezapraszaniu osób towarzyszących. Z jakim skutkiem? Decyzja ta wywołała prawdziwą burzę emocji i kontrowersji.

Zaproszenie bez osoby towarzyszącej

Obecność osoby towarzyszącej na weselu może sprawić, że ten dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany i pełen radości. Takie osoby mogą dzielić z nami wspomnienia, śmiech i emocje, tworząc wyjątkowe chwile, które będziemy pamiętać przez całe życie. Co jednak w chwili, gdy możliwość zabrania ze sobą towarzysza zostaje nam odebrana? Bez wątpienia możemy wtedy poczuć się niekomfortowo.

Cora Breilein to znana osobowość internetowa, która zdobyła popularność jako twórczyni treści na platformie TikTok. W jednym ze swoich najnowszych filmów na TikToku, opowiedziała o swoim ślubie, który odbył się w skromnej atmosferze, z dala od tradycyjnej hucznej celebracji. Był to „kameralny grill” w Glen Ellen w Kalifornii.

Interesującą decyzją podjętą przez Cora i Jareda było to, że postanowili zrezygnować z zapraszania osób towarzyszących na swoje wesele. Podejście to wynikało z ich chęci utrzymania uroczystości w kameralnej i intymnej atmosferze, bez obecności osób, które do tej pory nie były częścią ich życia.

Breilein na swoim TikToku wyjaśniła, że zdecydowali się nie zapraszać osób, które nigdy nie mieli okazji poznać. Wierzyła, że jej ślub powinien być dniem pełnym miłości i bliskości, a nie okazją do poznawania nowych osób.

„Nie chcieliśmy nikogo spotykać po raz pierwszy na naszym ślubie” – mówiła.

Długoletnia przyjaciółka panny młodej, mimo że nie była w stałym związku, ale akurat umawiała się z kimś na randki, bardzo negatywnie zareagowała na tę decyzję. Nie potrafiła zrozumieć, dlaczego Cora i Jared podjęli taką decyzję. Kobieta nie przyszła na uroczystość z tego powodu i od tamtego czasu ani razu nie rozmawiała z Corą.

@corabrei Replying to @Pia ♬ original sound – Cora Breilein

Dla wielu internautów taka decyzja była zupełnie niezrozumiała. Nie wyobrażali sobie pójść na wesele bez towarzystwa bliskiej osoby. Znaleźli się też tacy, którzy pochwalili Corę za jej odwagę i stwierdzili, że postąpiła słusznie.

A Ty? Co myślisz o jej decyzji?