in

Minister zdrowia niespodziewanie przekazał ważną wiadomość. Na to czekało tysiące Polaków.

Minister Zdrowia w rozmowie z Radiem Zet poruszył kwestie, które bez wątpienia są istotne dla Polaków, szczególnie dla tych, którzy w tym roku planują wesele. Będzie możliwość spotkań w większym gronie? Znamy szczegóły.

Wesele 2021

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami i sprawiła, że musieliśmy przywyknąć do wielu obostrzeń mających zapewnić nam bezpieczeństwo. Nie ma wątpliwości co do tego, że każdy z nas z nadzieją czeka na powrót do normalności. Musimy być jednak ostrożni i wszelkie kroki podejmować rozważnie.

Jednym z nich będzie wesele z większą liczbą gości? Wszystko na to wskazuje. Adam Niedzielski niespodziewanie odniósł się dzisiaj do tematu wesel. Tysiące Polaków będą mieć powody do radości – to naprawdę wspaniała wiadomość:

„Myślę, że one będą wracały stopniowo. Bardziej chodzi o kwestie limitu osób, które będą mogły w takich przyjęciach uczestniczyć. Pewnie gdzieś w okolicach 25 osób, od takiego limitu zaczniemy. W takim limitowanym, ograniczonym zakresie być może ich organizacja będzie możliwa już w maju” – stwierdził minister w Radiu Zet.

Polacy raczej nie spodziewali się szybkiego powrotu uroczystości rodzinnych w większym gronie.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródła: se.pl, Radio Zet