in ,

Chciała wziąć kąpiel. Zamarła, gdy zobaczyła, co wyłania się z odpływu wanny.

Pewna użytkowniczka TikToka postanowiła podzielić się nagraniem, na którym możemy zobaczyć, jak z odpływu jej wanny wynurza się wąż. Gdy polała go wodą, ten wyskoczył i chciał zaatakować. Porażające wideo w momencie wstrząsnęło internautami.

Kobieta pochodząca z Baltimore w USA o nicku „trin.setter_” na TikToku pokazała, co można znaleźć w łazience własnego domu. To po prostu niewiarygodne!

Znalazła węża w wannie

Z pewnością nikt z nas nie chciałby przeżyć czegoś podobnego. Wąż w wannie to widok, który może budzić przerażenie. Kobieta nie wiedziała, co ma robić, więc postanowiła, że poleje go wodą, aby go odstraszyć. Skutek był jednak zupełnie odwrotny, bo zwierzę wyskoczyło nagle z odpływu i chciało ją zaatakować. Internautka uciekła z łazienki i nie zamierzała do niej wracać – wąż mógł czyhać wszędzie.

„Znalazłam węża w mojej łazience w piwnicy, wbiegłam na górę, a woda wciąż płynie, kiedy rozmawiamy” – tłumaczy.

Ostatecznie kobieta poprosiła o pomoc swoją mamę i znajomego, któremu udało się zabić węża. Z pewnością nie zapomni tego do końca życia.

Film obejrzało już prawie 7 milionów internautów. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy! A Wy?

@trin.setter_

so i found a snake in my basement bathroom, and the i ran upstairs and the water is still running as we speak #fyp #snakes

♬ original sound – trin