in

Kierowca autobusu jak zwykle zabiera dzieci do szkoły. Rodzice szybko odkrywają, że nie dotarły na miejsce…

Lód potrafi być naprawdę niebezpieczny. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś po nim jeździć, z pewnością o tym wiesz.

Dlatego szkoła w Shelby powiadomiła rodziców, że dojazd będzie opóźniony. Ważne było, aby poczekać na to, aż lód stopnieje.

Niestety, kierowca autobusu Wayne Price nie dostał wiadomości na czas. Już pozbierał wszystkich uczniów i wiedział, że zawiezienie ich do domów może tylko zwiększyć szanse na wypadek. Zamiast tego zrobił coś zupełnie innego…
 
Wiedział, że musi coś zrobić, żeby je czymś zająć.

Jego działania mogły nie być zgodne z tym, co było w planach, ale nie były zaskoczeniem dla pracowników w szkole podstawowej Montevallo w Montevallo w Alabamie.

Znają Wayne’a; wiedzą, do czego jest zdolny.

Jednak dzieci nie wiedziały, co ich czeka. Kiedy weszli do miejscowego McDonalda, myślały, że Wayne stracił rozum.

Okazało się, że chciał po prostu zapewnić im śniadanie, płacąc za wszystkie posiłki, które przeoczyły, nie będąc w szkole.
 

 
„Aby to lepiej zrozumieć, opiszemy całą sytuację: w autobusie Wayne’a znajdowało się około 40-50 dzieci, więc można sobie wyobrazić, ile kosztowało go zapłacenie rachunku. Urzędnicy ze szkoły odpowiedzieli na gest na Facebooku, mówiąc: „Jeden z naszych kierowców autobusów, naprawdę demonstruje ducha świąt Bożego Narodzenia! We wtorek, kiedy zajęcia zostały opóźnione z powodu oblodzonych dróg i nie byliśmy w stanie podać śniadania, kupił on ciastka od McDonald’s dla wszystkich uczniów! Co za akt dobroci… nasi uczniowie na zawsze go zapamiętali!”
 
Ludzie z całego świata zalali Wayne’a hołdami i uprzejmymi wiadomościami.
 
Jeśli uważasz, że to, co zrobił dla dzieci Wayne Price jest imponujące, podziel się tym artykułem na Facebooku!