in

Opublikował wideo z telefonu martwego Rosjanina. Oto, co żołnierze robili tuż przed śmiercią

Pewien Ukrainiec natrafił na telefon zabitego rosyjskiego żołnierza. To, co na nim znalazł, zmusiło go do podzielenia się tym z innymi. Chodzi o szokujące nagranie, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, jak naprawdę żyją osoby walczące po stronie Rosji.

Wideo w dobitny sposób pokazuje, jak rosyjscy żołnierze spędzali ostatnie chwile przed śmiercią.

Żyli w okropnych warunkach

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Każdego dnia giną niewinni ludzie. Wszystko wydaje się być tylko złym snem, który nie ma końca. Ogrom cierpienia nie mieści się w głowie. Ukraińcy dzielnie walczą o swoją ojczyznę. Co w tym samym czasie dzieje się z Rosjanami?

Ukraiński żołnierz znalazł telefon Rosjanina, który został zabity. Udało się go odblokować. Obok tego, co na nim znaleziono, ciężko przejść obojętnie.

Możemy zobaczyć, jak Rosjanie żyją na kempingu w lesie w Ukrainie. Nie ma wątpliwości co do tego, że jest on bardzo prowizoryczny. W tle słychać rosyjską muzykę, namioty i ubrania, które suszą się na sznurku.

Ukraińcy zaznaczają, że żaden z tych młodych mężczyzn, które widać na nagraniu, już nie żyje.

„To jest wideo ze smartfona zabitego rosyjskiego żołnierza. Sfilmował swoich towarzyszy biwakujących na Ukrainie. Oni też już nie żyją. Film został wydany przez ukraińskiego serwisanta, który znalazł smartfon” – czytamy w poście ukraińskiego dziennikarza.

Źródła: wiadomosci.wp.pl, www.tvp.info