in

Skandal w Kielcach. Porażające nagranie trafiło do sieci, trwa poszukiwanie sprawców.

Nie ma wątpliwości co do tego, że każdego dnia na świecie dochodzi do prawdziwych dramatów. Obserwujemy, jak ludzie wyrządzają innym krzywdę i jak czynią zło. Takie sytuacje zdarzają się często wokół nas i sprawiają, że przestajemy wierzyć w człowieka.

3 lipca doszło do aktu wandalizmu w Kielcach, który został nagrany przez kamerę monitoringu i opublikowany w sieci. Internauci łapią się za głowę. Aż ciężko uwierzyć, że miało to miejsce naprawdę. Trwają poszukiwania osób zamieszanych w całe zajście.

Wandale w Kielcach

Wszystko działo się przed wejściem do cukierni „Dorotka” w Kielcach. Właściciele nie zamierzają odpuścić. Chcą znaleźć osoby, które dopuściły się czegoś takiego.

Na nagraniu, które trafiło do Internetu, możemy zobaczyć, jak pewien mężczyzna uszkadza okno butelką piwa, a po chwili kobieta spryskuje drzwi i klamkę nieznaną substancją. Chwilę później zostawia pod drzwiami rozerwany worek śmieci.

Właściciele cukierni podzielili się wizerunkiem sprawców, co ma ułatwić ich odszukanie. W sieci pojawił się apel. Sprawa trafiła także w ręce funkcjonariuszy policji.

„Sprawa została zgłoszona na policję, jeśli ktoś z Was rozpoznaje osoby z nagrania – prosimy o kontakt pod numerem 509 650 885 lub mailowo [email protected] – zapewniamy anonimowość” – możemy przeczytać na profilu cukierni.

Przekaż to nagranie dalej, aby jak najszybciej udało się znaleźć sprawców!