fot. twitter/@10NewsFirstPER
in

Kangur pobił się z mężczyzną o kobietę. Zabawne wideo stało się hitem sieci

W dzisiejszym świecie, w którym media społecznościowe odgrywają ogromną rolę, trudno jest oprzeć się urokowi nietypowych i niezwykłych zdarzeń. Wystarczy krótka chwila, aby nagranie, które w jednej chwili zdaje się być niepozorne, stało się prawdziwą sensacją w sieci. Tak też stało się z jednym z najnowszych filmików, który wzbudził ogromne zainteresowanie i podziw internautów na całym świecie.

Walka z kangurem

To nagranie pochodzi z Cohunu Koala Park w Australii, rezerwatu dzikiej przyrody, który miał być miejscem relaksu i kontaktu z przyrodą. Jednak ta wizyta nie poszła zgodnie z planem, kiedy jeden turysta wszedł w bójkę z niezwykłym przeciwnikiem – kangurem. Wszystko to stało się po tym, gdy zwierzę zaczęło być nachalne wobec pewnej kobiety.

Opublikowany w mediach społecznościowych filmik ze starciem człowieka i kangura błyskawicznie rozprzestrzenił się wśród internautów, wywołując zdumienie i zainteresowanie na całym świecie. W nagraniu widzimy, jak turysta spokojnie bronił się przed atakami kangura, próbując zachować dystans i opanowanie. Jednak niezwykle zadziorny ssak nie ustępował, wymierzając kolejne ciosy.

Rozbawiony mężczyzna starał się utrzymać pokojowy ton i delikatnie odpychać kangura, w nadziei na rozładowanie napięcia. Jednak zwierzę nie zamierzało przestać, doprowadzając do momentów, gdy pojawiły się nawet kopnięcia.

@brooke.so.hip My dad was just trying to make sure that kangaroo stopped getting frisky with that lady #kangaroo #dad #father #thatsmydad #fight #roo #wallabee #Australia #WesternAustralia #perth #aussie #aussiethings ♬ original sound – brooke.so.hip

Do potyczki dołączył także młody chłopak, próbując przerwać walkę między obiema stronami. Niestety, to tylko skłoniło kangura do jeszcze większych ataków, które wymierzył jednocześnie w obu mężczyzn. Sytuację ostatecznie przerwała pracownica rezerwatu, upominając niegrzecznego kangura.

To niezwykłe starcie człowieka z kangurem pokazuje, jak nieprzewidywalna i pełna zaskakujących sytuacji może być przyroda. Przypomina nam również o konieczności szacunku i ostrożności w obcowaniu z dzikimi zwierzętami.

Jest wypowiedź rzecznika

Rzecznik prasowy rezerwatu nie omieszkał skomentować tej niecodziennej sytuacji, podkreślając, że zwierzęta są wypuszczane na wolność, aby odwiedzający mogli doświadczyć bliskiego kontaktu z nimi, co odróżnia to miejsce od typowych ogrodów zoologicznych. Jego zdaniem, żadne z zwierząt nie jest agresywne.

„Wielu ludzi obawia się, ale większość odwiedzających naprawdę cieszy się tą interakcją” – powiedział rzecznik, cytowany przez PerthNow.

Rzecznik odniósł się również do zachowania kangura. Jego zdaniem, zwierzę nie miało złych zamiarów, a mężczyźni, którzy nie pozostali obojętni na jego zaczepki, jedynie zachęcali je do kontynuowania tej specyficznej „zabawy”.

„Czasami kangury zachowują się w ten sposób, ale tak naprawdę po prostu się bawią… to naturalne” – dodał rzecznik.

Podziel się tym niezwykłym nagraniem z innymi!