in

Rodzina narzeczonego krytykowała ją za nadwagę. Kobieta postanowiła schudnąć i teraz wszyscy jej zazdroszczą!

Oto historia mieszkanki Wielkiej Brytanii Gemmy Dobbing. Swoim przykładem pokazała, że ​​dla osoby, która dąży do celu nie ma rzeczy niemożliwych.

Gemma przestała się o siebie troszczyć, ponieważ urodziła dziecko i cały czas się nim opiekowała.

Przez długi czas kobieta nie mogła schudnąć. Zapisała się na siłownię, próbowała różnych diet, ćwiczyła cardio, odwiedzała specjalistów od odchudzania, ale nic z tego nie wyszło.

Chłopak Gemmy postanowił się jej oświadczyć, na co odpowiedziała „tak”. Kiedy kobieta była na zakupach, zobaczyła sukienkę swoich marzeń. Wtedy zdała sobie sprawę, że musi schudnąć. Chciała wyglądać idealnie w dzień swojego ślubu.

Zaczęła walkę z dodatkowymi kilogramami i centymetrami. Pierwszą w nierównej bitwie został pokonany fast food, który stał się przyczyną przybierania na wadze. Gemma wybrała dietę białkowo-warzywną i znów poszła na siłownię.

Jej narzeczony był zadowolony ze zmian jakie podjęła, mimo wszystko i tak kochał Gemmę za to, kim była, a nie jak wygląda. Jednak wszyscy jego przyjaciele i krewni zarzucali mu, że jego ukochana ma nadwagę. Mężczyzna nie zwracał na to uwagi, naprawdę zakochał się w Gemmie.

Przez rok kobieta zrzuciła ponad 50 kilogramów i mogła w końcu założyć wymarzoną sukienkę. Spójrz, jak piękna stała się!

 
Wielu gości nie wierzyło, że Gemma dokonała tak wielkiej przemiany. Nawiasem mówiąc, wielu przyjaciół i krewnych tak bardzo zazdrościło kobiecie, że przestali z nią nawet rozmawiać. Ale Gemma nie jest tym zniechęcona, ma kochającego męża i zarazem wiernego najlepszego przyjaciela.