in

Wszyscy wyśmiewali 9-latkę przez jej otyłość. To niewiarygodne, jak teraz wygląda.

Jakie okrutne mogą być koleżanki i koledzy z klasy, amerykańska Breanna Bond wie doskonale. Zawsze była trochę pulchna, ale w pierwszej klasie jej waga wynosiła czterdzieści pięć kilogramów. I co roku stawała się coraz grubsza. W dziewiątej klasie ważyła osiemdziesiąt cztery kilogramy. Przez to była ciągle obiektem kpin. Jak można sobie wyobrazić, było to dla niej naprawdę trudne.

Niejednokrotnie wracała ze szkoły, płacząc. Otyłość z czasem zaczęła przeszkadzać jej w zwykłym poruszaniu się.

Powodem otyłości było to, że rodzice bardzo rozpieszczali dziewczynkę. Główną dietą Breanny były słodycze, tłuste potrawy i fast foody. Razem z całą rodziną chodzili na fast-foody częściej niż raz w tygodniu. Co więcej, wysokokaloryczna żywność wpłynęła niekorzystnie tylko na córkę.

Kiedy stało się jasne, że dziecko ma kłopoty, rodzice w końcu poszli do lekarzy. Nie zidentyfikowano żadnych chorób genetycznych. Diagnoza nie była tak straszna – otyłość. Specjalista ds. Żywienia przepisał jej dietę. Ponadto musiała dużo chodzić i uprawiać sport.

W krótkim czasie wszystkie słodycze i szkodliwe jedzenie zniknęły z domu rodziny. Rodzice i dzieci zaczęli spacery po kilka kilometrów. Dziewczyna została zapisana na pływanie, zajęła się bieganiem i koszykówką.

Najtrudniej było zacząć. Breanna często się męczyła i ciągle doświadczała głodu. Teraz pamięta, że ​​czasami nienawidziła swoich rodziców za to, że nie pozwalali jej jeść ciast i bułeczek. Ale proces zmiany nie trwał długo. Otyła uczennica szybko schudła. Najpierw trochę, potem coraz więcej.
 

 
Koledzy i koleżanki ze szkoły przestali z niej kpić. Tam też zauważyli, że z dnia na dzień Breanna robi się ładniejsza. Dziewczyna mówi, że kiedyś na basenie stara przyjaciółka, z którą dawno nie widziała, po prostu jej nie poznała. Breanna tak bardzo się zmieniła. W ciągu jednego roku amerykańska uczennica straciła trzydzieści pięć kilogramów.
 

 
Wszystkie zmiany były zmianami na lepsze. Co więcej, Breanna osiągnęła sukces w sporcie.
 

 
W wieku trzynastu lat Bond została uczestnikiem igrzysk olimpijskich wśród nastolatków. Ponadto, jest teraz cheerleaderką!
 

 
Breanna pokonała otyłość. Teraz chętnie dzieli się sekretami sukcesu z tymi, którzy mają te same problemy z otyłością, co ona kiedyś.
 

 
Historia tej dziewczynki to wspaniała motywacja do zmiany swojego życia na lepsze! Podziel się nią na Facebooku.