in

W wieku 13 lat został ojcem. 6 miesięcy później wyszła na jaw prawda, która zniszczyła mu życie.

10 lat temu cały świat był oszołomiony historią chłopca o imieniu Alfie Patten. Miał zaledwie 13 lat i nie różnił się on od swoich rówieśników, lae musiał przygotować się do zostania ojcem.

Wkrótce jego 15-letnia dziewczyna Chantel urodziła córkę Macy i zapewniła opinię publiczną, że ona i Alfie będą świetnymi rodzicami. Ale historia nie miała niestety szczęśliwego zakończenia.

Sekretna ciąża

Chantelle dostała pewnego dnia wielkich boleści brzucha. Poszła do lekarza, który powiedział dziewczynie o ciąży. Chantelle podzieliła się wiadomościami z Alfiem i para postanowiła to ukryć tak długo, jak to możliwe. Ale sekrety szybko odkryła matka Chantelle.

Dowiedziawszy się o nadchodzącym uzupełnieniu rodziny, matka nie rozpoczęła skandali: wspierała córkę, a nawet wysyłała ją na kursy przyszłych matek.

Mały sekret

Jak zapewniła Chantelle, Alfie naprawdę zostanie dobrym ojcem. Po narodzinach córki niestrudzenie się nią opiekował: kołysał ją, przebierał pieluchy i karmił z butelki. Jednak rodzice Patten martwili się o nowy status syna i postanowili przeprowadzić badanie DNA.

Niestety test wyszedł negatywnie, ale Alfie nadal zapewniał, że Chantelle nie ma partnerów oprócz niego. Jakie było jego zdziwienie, gdy nastolatek poznał gorzką prawdę – w rzeczywistości nie jest ojcem dziecka.

Jak się później okazało, biologicznym ojcem Macy jest 14-letni Tyler Barker, który spędził tylko jedną noc z Chantelle. Barker przyznał, że przelotny związek z dziewczyną był największym błędem w jego życiu. Pomimo szoku, Tylerowi udało się pogodzić z sytuacją i ojcostwem, ale Alfie Patten zaczął mieć poważne problemy.


Kiedy nastolatek dowiedział się o wynikach testu DNA, miał prawdziwy napad złości. Dzięki fałszywemu ojcostwu cały świat dowiedział się o chłopcu: dziennikarze a nawet jego bliscy po prostu nie dawali mu spokoju. Z tego powodu musiał zrezygnować z wielu rzeczy, siedział cały czas w domu i nie chciał z nikim się komunikować.

W ciągu sześciu miesięcy nastolatkowi udało się przyzwyczaić do roli ojca, dlatego poznawszy szokującą prawdę, zaczął mieć problemy psychiczne i bardzo wpłynęło to na jego życie. Dzisiaj, w wieku 23 lat, młody człowiek ma poważne problemy z prawem i jest również alkoholikiem.

Źródło: thesun, twnews.co