in , , ,

Lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki z powodu koronawirusa – Córka popularnej artystki jest w ciężkim stanie.

Koronawirus dotyczy tylko starszych osób – to już mit. Dowody na to pojawiają się każdego dnia, także wśród gwiazd. 23-letnia córka popularnej polskiej artystki jest w śpiączce z powodu koronawirusa.

Kasia Kowalska nie może uwierzyć w chorobę córki. 23-letnia Ola oddycha dzięki aparaturze, która podtrzymuje jej życie. Przebywa w szpitalu w Londynie i gwiazda opowiada, że nie ma jak się do niego dodzwonić.

,,Kasia nie może dodzwonić się do szpitala. Ciągle łączy ją z jakąś centralą. Nikt nie odpowiada na jej pytania. Nie ma jak uzyskać informacji o córce. Jest skazana na telefony ze szpitala, które dostaje średnio co dwa dni. Siedzi jak na szpilkach. Żyje tylko nadzieją, że Ola wyzdrowieje. Nic innego jej teraz nie pozostaje” – mówi przyjaciel Kasi Kowalskiej “Super Expressowi”.

Kasia Kowalska jest zrozpaczona i przestrzega ludzi przed wychodzeniem z domu. Tłumaczy, że nie wolno narażać życia swojego i innych.

Ola jest projektantką i na co dzień mieszka w Londynie. Na miejscu w szpitalu jest chłopak Oli, jednak on również ma problem z uzyskaniem jakichkolwiek informacji.
 
Wszyscy trzymamy kciuki za to, żeby stan Oli w końcu się polepszył…

Miniaturka:youtube