in

To małżeństwo pobiło rekord modyfikacji ciała. Ludzie nie dowierzają, patrząc na te zdjęcia

Victor Hugo Peralta i Gabriela Peralta zakochali się w sobie i są w związku małżeńskim już od 20 lat. Łączy ich wspólna pasja, którą jest piercing i tatuaże. Dzisiaj jest o nich głośno, ponieważ są jedyną taką parą, która ma aż tak zmodyfikowane ciała.

Razem tych modyfikacji jest 84: 58 rozmaitych kolczyków, czternaście implantów ciała, pięć implantów dentystycznych, cztery tunele, rozszczepiony język, a także dwie śruby.

Niezwykła para

Nie ma wątpliwości co do tego, że pasja może połączyć ludzi i sprawić, że nie będą wyobrażali sobie bez siebie życia. Wspólne tematy rozmów są niezwykle ważne, a jeśli partner podziela nasze zainteresowania, można razem spełniać marzenia. Wie o tym doskonale Victor, który spotkał na swojej drodze Gabrielę:

„Od najmłodszych lat pociągała mnie sztuka. Kiedy miałem 13 lat, zrobiłem swój pierwszy tatuaż, którym było słowo f*** na moim lewym palcu. Zrobiłem to sam” – tłumaczy Victor.

Mijały lata, a na ciele Victora pojawiały się kolejne tatuaże. Mężczyzna skorzystał z usług 80 artystów z całego świata.

W ostatnim czasie zajmuje się skaryfikacją głowy. Zdecydował się na wycięcie płatu skóry na kształt cyfry 6. Ostatecznie chce stworzyć liczbę 666, nazywaną też „liczbą bestii”.

Para nie zamierza przejmować się tym, co myślą sobie inni. Są szczęśliwi, skupiając się na swoich pasjach.

Razem pracują w cyrku, wykonując m.in. pokaz, który polega na podwieszaniu się na hakach, które zostają wszczepione w skórę.

Źródło: o2.pl