in

Wygląda na nastolatkę, a ma… 71 lat. Zdradziła swój sekret, wielu będzie zaskoczonych.

Vera Wang jest 71-letnią gwiazdą, o której usłyszał już cały świat. Na co dzień zajmuje się projektowaniem mody. Wygląd tej kobiety przykuwa uwagę każdego – wydawałoby się, że w tym wieku powinno być widać u niej chociażby zmarszczki i siwe włosy, ale nic bardziej mylnego! Większość osób pomyliłaby ją z 20-latką.

Czy gwiazda stosuje jakąś specjalną dietę? Jaki jest jej sekret? Nie ma wątpliwości co do tego, że każdy chciałby wyglądać chociaż w połowie tak młodo w jej wieku!

Tajemnica 71-latki

Vera Wang ma figurę, której pozazdrości jej niejedna nastolatka czy hollywoodzka gwiazda. Ma szczupłe i umięśnione ciało, które nie pozwala uwierzyć w faktyczny wiek kobiety. 71-latka w ostatnim czasie postanowiła podzielić się ze wszystkimi swoim sekretem. Jak się okazuje, jej sposób na młody wygląd jest banalnie prosty. Kobieta pracowała nad tym praktycznie od dzieciństwa.

„Byłam zawodową łyżwiarką figurową w Stanach Zjednoczonych i tancerką w Balanchine School of American Ballet. Myślę, że kiedy spędzasz pierwsze 16 lat swojego życia w taki sposób, w pewnym sensie to zostaje z tobą. Związane jest to z pamięcią mięśniową” – przekazała projektantka w rozmowie z magazynem „People”.

71-latka podkreśliła jednocześnie, że obecnie ćwiczy tylko sporadycznie. Na jej Instagramie możemy znaleźć wiele zdjęć z bieżni.

Według kobiety kluczowy jest także sen.

„To klucz do przetrwania w pracy i wychowania dwójki dzieci. Nie sądzę, żebym dała radę, gdybym nie mogła spać. Muszę odpoczywać, bo dzięki temu się regeneruję. A więc sen to coś bardzo ważnego i na pewno wódka, bo wspaniale odpręża” – dodała.