in

Bogacz wyszedł na dach i zrobił deszcz z banknotów w biednej dzielnicy. Zaraz po tym trafił do aresztu.

24-letni Vaughn Chin-kit stał się prawdziwą gwiazdą w Hong Kongu. Jest przedsiębiorcą, który prowadzi stronę o nazwie „Epoch Cryptocurrency” na temat kryptowalut.

Facet powiedział, że zbił fortunę na kryptowalutach, inwestując 300 000 dolarów. Ten mały kapitał początkowy pozwolił mu zarobić dziesiątki milionów dolarów.

Niedawno w sieci pojawiło się wideo, w którym Vaughn wygłasza krótkie przemówienie, a potem z nieba zaczyna padać prawdziwy deszcz pieniędzy ze 100-dolarowych banknotów w Hongkongu. Jest całkowicie jasne, że przechodnie, którzy byli wówczas w biednej dzielnicy Samsøypou, byli zachwyceni tym darem z nieba i rzucili się na banknoty.

Policja natychmiast przybyła na miejsce zdarzenia i aresztowała faceta za „niewłaściwe zachowanie w miejscu publicznym”.

Nadal nie wiadomo dokładnie, ile pieniędzy spadło z nieba tego dnia, ale policja zdołała zebrać około 6000 dolarów. Vaughn z kolei prowadził transmisję na żywo z aresztowania, a następnie szybko się zwolnił, wpłacając kaucję.

Młody biznesmen powiedział, że jest gotów przekazać pieniądze do restauracji w Samsøypou, która przez kilka lat karmiła biednych posiłkami. I dotrzymał obietnicy, przekazując restauracji 92 000 dolarów. Za te pieniądze zostanie przygotowanych ponad 3800 bezpłatnych lunchów.

Właściciel restauracji Chan Chek-min, któremu biznesmen przekazał pieniądze, z radością przyjął taki hojny dar.

„Na nasze działania ustanowiono nadzór urzędowy. Cieszę się, że otrzymałem wsparcie od Vaughna i cieszę się, że mogę go zobaczyć w naszej restauracji. Teraz możemy rozdawać darmowe obiady biednym przez długi czas. ” – Powiedział dyrektor restauracji.