in

Ta niedźwiedzica spędziła ponad 30 lat w klatce. Jej reakcja na wolność, mocno ściska za serce!

Ponad trzydzieści lat temu, mała niedźwiedzica została przywieziona do zoo w Pensylwanii. Personel zoo nazwał ją Fifi i trzymał ją tam wbrew swojej woli.

Jej celem w życiu, było zapewnianie rozrywki ludziom i napędzanie biznesu właścicieli zoo. Fifi była zmuszana do wykonywania przeróżnych sztuczek i nigdy nie była traktowana z żadną troską czy szacunkiem – dostawała straszne jedzenie i żyła w przerażających warunkach.

Po dwudziestu latach zamknięto ogród zoologiczny, ale właściciele zamiast wypuścić Fifi, zrobili coś strasznego. Zamknęli ją w zardzewiałej klatce, gdzie musiała spędzić kolejne dziesięć lat życia, czekając, aż ktoś ją kupi. Całe szczęście ktoś w końcu zawiadomił organizację (PETA) o zaistniałej sytuacji.

Kiedy ratownicy ją znaleźli, była w katastrofalnym stanie – fizycznie słaba i niedożywiona. Ledwo wyglądała jak żywe stworzenie, a co gorsza, miała długo nieleczone zapalenie stawów.

PETA natychmiast przetransportowała ją do Rezerwatu Dzikich Zwierząt w Kolorado, gdzie otrzymała niezbędną opiekę, której potrzebowała. Dzisiaj, Fifi dostała nową szansę na nowe życie – z dala od swoich byłych dręczycieli. Obejrzyj film poniżej, aby zobaczyć, jak Fifi wygląda dzisiaj i transformację, którą przeszła.