in

Ta orka utknęła i cierpiała wiele godzin. Zobacz jak obce sobie osoby ratują ją w zadziwiający sposób

Ostatnio na wybrzeżach Kolumbii Brytyjskiej, orka utknęła na serii skał, gdy zapewne starała się upolować swój posiłek. Na szczęście została zauważona przez pewnego człowieka, który w głębi serca wiedział, że potrzebuje ona pomocy.

Podniósł słuchawkę i zadzwonił do grupy ratunkowej, zanim jednak ona przybyła, kilku obcych sobie osób również, postanowiło pomóc zwierzęciu w potrzebie. Gdy orka została zauważona, spędziła już na skałach kilka dobrych godzin.

Ludzie wpadli na pomysł, aby okryć orkę prześcieradłami i koszulkami. Po czym oblewali ją wodą, aby jej ciało zachowało wilgotność i chłód. Aby to było bardziej skuteczne, zamontowali pompę wodną, co pozwoliło im zachować orkę cały czas mokrą, bez konieczności chodzenia w tę i z powrotem z wiadrami z wodą. Kiedy orka płakała ze strachu i bólu, serce zaczęło mi pękać na strzępy!

To były naprawdę bolesne sceny. Powoli fala zaczęła się wkradać, ale to było nadal za mało. Dopiero po ponad 8 godzinach, fala wzrosła na tyle, aby orka była w stanie się poruszać i uwolnić od skał.

Podziel się tą niezwykłą akcją ratunkową ze swoimi bliskimi!