in

Dagmara Kaźmierska miała łzy w oczach. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co zrobił jej syn.

Syn Dagmary Kaźmierskiej sprawił swojej ukochanej mamie wspaniałą niespodziankę na urodziny. Kobieta nie miała pojęcia, że dostanie od Conana taki prezent. Z jej oczu popłynęły łzy wzruszenia. W sieci aż zawrzało. Internauci są zachwyceni!

Nie ma wątpliwości co do tego, że najlepsze prezenty to te od serca. Wcale nie muszą cokolwiek kosztować, żeby dla drugiej osoby stały się bezcenne i niezapomniane. Wiedział o tym doskonale 20-letni syn Dagmary, który postanowił napisać dla swojej mamy piosenkę i zarapować ją na scenie. Mama była naprawdę dumna z syna.

Urodzinowa niespodzianka

Dagmara Kaźmierska to w ostatnim czasie jedna z najbardziej rozpoznawanych gwiazd w polskim show-biznesie. 12 kwietnia „Królowa życia” miała 46. urodziny. Jej największym skarbem jest syn Conan, z którym musiała rozstać się na 14 miesięcy z powodu konieczności odbycia kary w więzieniu za sutenerstwo. Rozłąka z synem była jednym z najtrudniejszych doświadczeń w jej życiu. Dziś kobieta stara się spędzić z jedynakiem każdą wolną chwilę.

Conan bardzo kocha swoją mamę, więc z okazji jej urodzin postanowił przygotować coś naprawdę wyjątkowego. Uznał, że napisze piosenkę i zarapuje swojej rodzicielce.

Na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawiło się nagranie z tego niezapomnianego występu. Tekst niezwykle wzruszył „Królową życia”. Kobieta miała łzy w oczach.

„Czy można chcieć lepszego prezentu urodzinowego? Synu, Ty wiesz … Oboje wiemy … I to jest najważniejsze. A reszta Świata niech myśli, co chce. Tak na marginesie do Was wszystkie Kochane Kobietki – takiego syna Wam życzę, a wiem co mówię” – napisała wzruszona Kaźmierska na swoim Instagramie.

Internauci również nie kryli swoich emocji w związku z wyjątkowym prezentem. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy wzruszonych fanów:

„Aż ciary przechodzą i łezka się kreci, super” – pisze jedna z fanek gwiazdy.

„Oglądam i płacze… pięknie…” – czytamy w komentarzach.

Źródło: ABC Zdrowie