in

Po narodzinach okrzyknięto je najrzadszymi trojaczkami na świecie. Zobacz, jak wyglądają dziś

Podczas rutynowego badania usg przeżyła podwójne zaskoczenie. Nie tylko dowiedziała się, że będzie to ciąża trojacza to jeszcze, dwoje dzieci jest bliźniakami syjamskimi. Sama ciąża była dla niej nie lada wyzwaniem, ale takie komplikacje w jej trudnej życiowo sytuacji, były nie do udźwignięcia.

Szczęśliwe zakończenie

Spośród wszystkich trojaczków urodzonych na świecie to dopiero drugi taki przypadek, żeby dwoje z dzieci było bliźniakami syjamskimi.

Matka nie mogła opiekować się dziećmi. Na szczęście Mackenzie, Macy i Madeline trafiły pod czułą opiekę Darli i Jeffa Garrison. Para miała już trzech biologicznych synów i była zachwycona nowymi członkami ich i tak już sporej rodziny.

Lekarze zdecydowali, że będą rozdzielać Mackenzie i Macy, aby każda z nich mogła prowadzić własne życie.

W czasie 24-godzinnej, trudnej i skomplikowanej operacji, lekarze starali się z całych sił, aby 9-miesięczne dziewczynki miały w przyszłości łatwiejsze życie.

Szczęśliwe zakończenie

Na szczęście operacja zakończyła się sukcesem! Obie dziewczynki mają tylko po jednej nodze, a fizjoterapeuci pomagają im dojść do pełnej sprawności fizycznej.

Dwa lata po zabiegu Darla i Jeff mogli oficjalnie adoptować całą trójkę. Wraz z synami wszyscy żyją szczęśliwie na farmie w Iowa.

„Zakochaliśmy się w nich. Nasi chłopcy byli bardzo szczęśliwi, że mają trzy siostry” – powiedziała Darla dla Closer Magazine.

Dziewczynki mają już 20 lat

Dziewczynki znalazły niezwykłą rodzinę pełną miłości i opieki. Dzięki temu, dziewczyny mogły cieszyć się „normalnym” dzieciństwem i teraz, jako 20-latki, są szczęśliwe i pełne entuzjazmu wobec życia.

„Jesteśmy bardzo niezależne, nie potrzebujemy pomocy. Możemy zrobić prawie wszystko, co mogą robić „normalni” ludzie. Nie postrzegam siebie, jakbym nie mogła czegoś zrobić, bo mam jedną nogę. Po prostu to nie definiuje nas, jako ludzi” – mówi Macey dla portalu Truly.

Historia tych pięknych, młodych kobiet, które nigdy się nie poddały, jest warta rozpowszechnienia. Życzymy im wszystkiego najlepszego!