in

Ten przedmiot uratował mu życie. Historia ukraińskiego żołnierza wstrząsnęła siecią

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie z Ukrainy, na którym jeden z żołnierzy opowiedział o tym, jak udało mu się przeżyć.

„Uratował mnie tylko telefon za 20 tys. hrywien i żeton wojskowy!” – tłumaczy.

Jak to możliwe? Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Ta historia w momencie odbiła się głośnym echem.

Ocalał dzięki komórce

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Nasi sąsiedzi robią wszystko, co w ich mocy, aby odeprzeć atak. Każdego dnia giną niewinni ludzie, a skala cierpienia po prostu nie mieści się w głowie.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Ukraińcy są bardzo waleczni, co zadziwiło nawet samych Rosjan, którzy byli pewni szybkiego zwycięstwa. Nie spodziewali się takiego oporu.

Kilka dni temu w sieci pojawiło się wideo, na którym możemy zobaczyć ocalałego ukraińskiego żołnierza. Zawdzięcza on życie telefonowi wartemu 20 tysięcy hrywien (ok. 2,9 tys. złotych) oraz żetonowi wojskowemu.

Ukraiński żołnierz pokazał ślady ostrzału. Gdyby nie telefon, pocisk trafiłby w niego. Opowiada o tym z uśmiechem innemu mężczyźnie w okopie, mimo iż w tle słychać strzały.

Pod nagraniem pojawiła się fala komentarzy. Niektórzy są zdania, że gdyby podano producenta tego telefonu, „przychody ze sprzedaży wzrosłyby o 1000 proc.”.

Obejrzyj nagranie poniżej!

Podziel się tą niesamowitą historią z innymi!

Źródło: o2.pl