in ,

Mąż wyrzucił żonę z domu, a ona zemściła się w genialny sposób – zbudowała mini domek obok niego

Jeśli masz tylko niewielką działkę i zastanawiasz się, jak wyglądałby na niej wąski dom, możesz zainspirować się tym projektem. Budynek ma tylko jeden metr szerokości, ale sprawdza się jako dom całoroczny. Najciekawsze jest jednak to, jak faktycznie powstał. Mówi się, że była to kara, a raczej zemsta.

Najbardziej unikatowy mini dom w USA

Określany mianem jednego z najbardziej imponujących domów w Stanach Zjednoczonych. Przykuwa uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale także swoją niezwykłą historią.

Głównym powodem budowy tego domu była niezbyt hojna rekompensata finansowa po rozwodzie pewnej pary. Kobieta otrzymała tylko tę niewielką działkę i w ramach zemsty postanowiła wybudować na niej własną posiadłość – zasłaniając całkowicie dom swojego byłego męża swoim mini domkiem.

Do rozwodu doszło podobno przez zazdrosną naturę męża. W rezultacie sprawa trafiła do sądu, a kobieta dostała tylko tę małą działkę, która umiejscowiona była tuż przy domu jej byłego męża.

Czy rzeczywiście jest taki mały?

Chociaż jest to wąski dom, nie można powiedzieć, że jest za mały. Wręcz przeciwnie. Jeśli przyjrzymy się bliżej jego wymiarom, będziemy zaskoczeni – nieruchomość ma powierzchnię aż 80 metrów kwadratowych. Szacunkowa cena za ten dom wynosi około 519 900 USD.

Dom jest w kształcie trójkąta, z jednej strony szerokość wynosi zaledwie 1,5m, a z drugiej strony 4,5m.

Na pierwszy rzut oka może nam się wydawać, że dom nie nadaje się do zamieszkania przez cały rok. Ale jeśli zajrzymy do jego wnętrza, szybko przekonamy się, że naprawdę nie jest taki mały.

Podczas aranżacji brano pod uwagę każdy szczegół, dzięki temu powierzchnia jest idealnie zagospodarowana.

Poniżej możecie dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tego urokliwego domku dzięki kanałowi w serwisie Youtube „To Interesujące”.

Źródło: svetkreativity.cz, youtube/BORYMAN