fot. youtube/TCHelmut
in

Odwrócił zbiornik na wodę do góry nogami. Teraz spójrz na to co ryby robią wewnątrz niego!

Widzieliśmy już wiele projektów „Zrób to sam” dedykowanych dla psów i kotów, ale rzadko widzimy majsterkowiczów, którzy dokładają wszelkich starań, by ich ryby czuły się bardziej komfortowo i szczęśliwie.

W 2011 roku, niemiecki użytkownik YouTube „TCHelmut” przesłał film przedstawiający jego niesamowitą „wieżą widokową”, zbudowaną ręcznie dla jego ukochanych ryb pływających w jego oczku wodnym. W ciągu dnia około 20 koi płynie do środka wieży aż do samej górnej pokrywy. Niektóre z nich utrzymują się tam nawet przez kilka godzin, aby podziwiać ekscytujące widoki. Wysoka struktura jest wypełniona wodą i wykonana ze szkła o grubości 1cm. To fascynujące obserwować ryby pływające wokół zbiornika. Wydają się naprawdę cieszyć się swoim unikalnym akwarium – i nie martw się, one wypływają także na zewnątrz, jak im się podoba, ponieważ zbiornik jest całkowicie otwarty na dole.

To jest po prostu wspaniałe, chyba każdy chciałbym mieć takie coś na swoim podwórku. Proszę podziel się tym genialnym pomysłem ze swoimi znajomymi na Facebooku!