in

Ta panna młoda pozowała do ślubnych zdjęć. Ale przyjrzyj się jej sukni z bliska – nie do wiary!

Chi Krneta podzieliła się swoją niesamowitą historią i pomysłem, który z pewnością Was zainspiruje. Każdego dnia Krneta spędza 50 minut w autobusie w drodze do swojej pracy. Dlatego postanowiła dobrze wykorzystać ten czas, zamiast grać w gry na swoim telefonie lub słuchać muzyki.

Zaledwie pięć miesięcy przed swoim ślubem, Krneta postanowiła wykonać suknię ślubną za pomocą szydełka. To był dobry sposób, aby uhonorować jej babcię, która nauczyła jej przeróżnych technik szydełkowania i oczywiście zaoszczędzić trochę pieniędzy. Większość wydaje setki, jeśli nie tysiące na swoje suknie ślubne. A ona wydała zaledwie 30 dolarów na wszystkie materiały.

Szydełkując 50 minut dziennie, przez te 5 miesięcy, Krneta stworzyła oszałamiającą suknię, która jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju!

„Suknię zaprojektowałam z jednego z najbardziej popularnych ściegów – ananasa.”
unikalna-suknia-slubna1x
„Miałam suknię na ślub praktycznie za darmo, wydałam zaledwie 30 dolarów na wszystkie potrzebne materiały i wcale nie spędziłam nad nią tak dużo czasu. Proces szydełkowania jest znacznie szybszy niż dzierganie na drutach, dlatego to sprawia, że sprawdza się idealnie na tworzenie wielkiego projektu, podczas długich dojazdów do pracy.”
unikalna-suknia-slubna2x
„Suknia może być z łatwością wyprana w pralce, nie marszczy się i nie potrzebuje jakiejś specjalnej opieki. Mam zamiar zakładać ją także na specjalne okazje, ale w zestawieniu z innymi dodatkami.”
unikalna-suknia-slubna4x
To wszystko było możliwe w ciągu kilku miesięcy pracy i 30 dolarów! Tylko spójrz, jak wyglądała w swój wielki dzień. Trzeba przyznać, że opłaciło jej się wykorzystać ten czas w ten sposób.
unikalna-suknia-slubna5x
Zobacz także jak wyglądał cały proces tworzenia na poniższym filmiku i nie zapomnij podzielić się postem ze znajomymi, jeśli spodobał Ci się ten pomysł.