in ,

Umyj twarz woda gazowaną, a Twoja skóra będzie nieskazitelna bez drogich zabiegów.

Jeśli nieustannie zmagasz się z problemami skórnymi to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Mycie twarzy wodą gazowaną. Dlaczego woda gazowana miałaby tak cudownie działać na skórę? Ponieważ zawarte w niej minerały i nasycenie dwutlenkiem węgla odżywią skórę, wygładzą i nawilżą.

Nawyk mycia twarzy wodą gazowaną został spopularyzowany przez Azjatki. Koreanki i Japonki od dawna stosują wodę bąbelkowaną do mycia twarzy i cieszą się młodym wylągdem i piękną cerą.
 

Woda gazowana świetnie zwiększa elastyczność skóry i sprawia, że cera jest wyraźnie bardziej napięta. Gazowana woda nasycona dwutlenkiem węgla jest dla skóry jakby delikatnym peelingiem, który ułatwia pozbycie się martwego naskórka i bardzo efektywnie oczyszcza pory, otwiera je i pozwala im wchłonąć zawarte w wodzie minerały.
 
Jak myć twarz?
 

 
Kuracja wodą gazowaną jest prosta. Wystarczy wymieszać wodę gazowaną ze zwykłą wodą w proporcji 1:1, przemyć twarz w mieszance, a następnie zanurzyć twarz w misce.
 
Można także stosować wodę gazowaną jako tonik. Po umyciu twarzy jak dotąd, przemyj twarz płatkiem kosmetycznym zamoczonym w wodzie gazowanej.
 
Uwaga nie stosuj wody gazowanej na co dzień. Można jej używać 1-2 razy w tygodniu. Częstsze stosowanie może podrażnić skórę.