fot. tiktok/miranda.zilkowsky
in

Przez 9 miesięcy ukrywała ciąże w tajemnicy. Twierdzi, że to najlepsza decyzja jaką podjęła

Miranda, znana tiktokerka z ponad 930 tysiącami polubień, zdradziła, że utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy aż przez 9 miesięcy. Gdy tylko dowiedziała się o swoim stanie, postanowiła zachować tę radosną nowinę tylko dla siebie i swojego partnera, zaskakując wszystkich swoim ostatecznym ogłoszeniem ciąży. Internauci byli zszokowani, jak udało jej się to zrobić przez tak długi okres czasu.

Ukrywała ciąże przez 9 miesięcy

Miranda trzymała swój stan w tajemnicy przez dziewięć miesięcy. Nie tylko jej znajomi i współpracownicy nie mieli pojęcia o jej ciąży, ale nawet jej rodzice dowiedzieli się o tym dopiero w 30 tygodniu ciąży.

Miranda twierdzi, że ukrywanie ciąży, byłą najlepszą decyzją jaką podjęła w życiu i jej nie żałuje. Tiktokerka wyjaśniła, że pracując zdalnie i mieszkając daleko od rodziców, łatwiej było jej utrzymać tajemnicę. Zorganizowała też specjalną sesję zdjęciową, aby nie zdradzić swojej ciąży. Dopiero po porodzie zdecydowała ujawnić prawdę publikując film, który zdobył już ponad 750 tysięcy polubień na Tiktoku.

Internauci są pod wrażeniem jej powściągliwości i spełnienia jako mamy, która dziś chętnie chwali się swoją pociechą w mediach społecznościowych.

@miranda.zilkowsky POV: you kept your pregnancy a secret for 9 months ##fyp##fy##fypシ##foryou##foryoupage##aw##pregnancy##aw##fypシ゚viral##mom##baby##babiesoftiktok##momsoftiktok##iloveyou##dad##cute##omg #s#secretv#viralp#pov ♬ LOVE IS A COWBOY – Kelsea Ballerini

Żródło: mirror.co.uk