fot. youtube/Dagbladet
in ,

Znaleźli ukryty pokój w nowo kupionym domu. Gdy weszli do środka, po plecach przeszły im ciarki

Steven i Carolyn Sparks postanowili kupić dom. Nie spodziewali się jednak, że w ich nowej posiadłości jest ukryte dodatkowe pomieszczenie. To, co tam się znajdowało, wywołało ciarki na plecach małżeństwa.

Nowy dom pary w Brighton w południowej Anglii miał być posiadłością jak z bajki. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie szokujące odkrycie. Trzeba przyznać, że wygląda to jak scena z horroru…

Ukryty pokój

Jak wynika z doniesień Daily Mail, dodatkowy pokój był ukryty za jedną ścian łazienki. Architekt nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy wszedł do środka.

Jak się okazało, tajemniczy pokój był niemal pusty – znajdowało się tam jedynie metalowe łóżko pozbawione materaca i pościeli. Przerażający widok dopełniały stare rury i obskurne ściany.

„Po zakupie nieruchomości odkryliśmy, że w budynku znajduje się piwnica. Nie poinformowali nas o tym ani agenci, ani nie zauważyliśmy tego w trakcie oglądania posiadłości. Łatwo to przeoczyć, ponieważ wchodzi się do niego przez małą toaletę, więc nie jest to pokój, do którego można wejść i szczegółowo obejrzeć” – podkreśliła Carolyn Sparks (Daily Mail).

Małżeństwo raczej nie będzie korzystać z dodatkowego pokoju, nawet jeśli zrobią w nim remont. Mógłby okazać się on przydatny jednak w chwili, gdy rodzinie zależałoby na dostępie do znajdujących się w domu rur.

Pomieszczenie to spodobało się jednak córce Stevena i Carolyn Sparksów. Dziewczyna marzy o tym, by nagrać tam horror w ramach studenckiego projektu.

Tylko spójrz na nagranie poniżej! Wygląda strasznie, prawda?

Źródło: dailymail