in

Potrafisz znaleźć psa na tym obrazku? Tylko nielicznym udaje się to zrobić w mniej niż minutę

Niektóre dzikie zwierzęta po mistrzowsku kamuflują się na łonie natury. Okazuje się jednak, że zwierzęta domowe są również dobre w opanowaniu umiejętności kamuflażu. Na przykład ten uroczy jamnik o imieniu Lucy zademonstrował swoje umiejętności i zadziwił nim internautów.

Lucy bardzo lubi patyki i to wszystkich rozmiarów: od małych gałęzi po wielkie kłody. Jego właścicielka podczas jednego ze spacerów, zauważyła, że ​​jej pupil wspina się na kłody leżące na ziemi. Katie często robi zdjęcia swojemu psu, dlatego też z przyzwyczajenia wyjęła smartfona i zrobiła mu kilka zdjęć.

Przeglądając wykonane ujęcia, Katie wiedziała od razu, że zdjęcie z Lucy będzie nie lada zagadką dla internautów, ponieważ psinka ukryła się niczym prawdziwa mistrzyni kamuflażu.

Katie opublikowała zdjęcia i nie pomyliła się: wywołały burzę zachwytu wśród internautów, stając się tajemnicą dnia. Wszyscy starali się dobrze przyjrzeć, ale tylko nielicznym udało się szybko znaleźć sprytną Lucy. Piesek stał się prawdziwą gwiazdą.

A czy Tobie się udało? Poniżej mamy podpowiedź!