in

Czy jesteś w stanie dostrzec kobietę na tym zdjęciu? Internet oszalał na punkcie tej zagadki

Jörg Düsterwald jest uznawanym niemieckim twórcą w dziedzinie bodypaintingu. Jego dzieła zdobywają uznanie na całym globie, zaskakując nawet najbardziej wytrawnych krytyków sztuki. Twórczość Düsterwalda charakteryzuje tak wysoki stopień realizmu, że często trudno na pierwszy rzut oka dostrzec ukrytą w nich postać człowieka.

Jörg Düsterwald – wybitny twórca w dziedzinie bodypaintingu

Wielbiciele takiej sztuki mogą podziwiać dzieła tego artysty na jego profilu Instagram. To właśnie tam Jörg Düsterwald publikuje swoje unikalne projekty.

Już jako pięcioletni chłopiec Jörg Düsterwald wykazał się wyjątkowym talentem artystycznym, zdobywając nagrodę w szkolnym konkursie plastycznym za „najpiękniejszy obraz”. Po ukończeniu studiów w dziedzinie projektowania wnętrz, odkrył swoje prawdziwe powołanie – bodypainting. Zajmuje się nim od 1993 roku.

Jego niezwykła zdolność do twórczego dekorowania ciała, gdzie realistyczne detale stają się nieodłącznym elementem kompozycji, przyniosła mu szerokie uznanie. Corocznie zdobywa nowych fanów swoją pracą, którą regularnie prezentuje na swojej stronie internetowej i Instagramie.

Czy zdołasz dostrzec ukrytą w obrazie postać?

Szczególnie dużo uwagi przyciągnęła jedna z najnowszych prac Jörga Düsterwalda. Zdjęcie przedstawia kobietę bez ubrań, która została umiejętnie zamaskowana za pomocą bodypaintingu. Tylko niewielu udaje się ją dostrzec. Czy podejmiesz się tego wyzwania?

Jeśli nadal nie widzisz ukrytej postaci, podpowiadamy, że znajduje się ona właśnie nad drzwiami. Może na pierwszy rzut oka wygląda jak pokryty mchem konar drzewa.

Źródło:goniec.pl, instagram/joerg.duesterwald_art