fot. tiktok/#newmommyof3
in

Podczas wymiany żarówki w łazience znalazła ukrytą kamerę. „Najgorszy koszmar”

Mama pewnej 16-latki dokonała wstrząsającego odkrycia. Kobieta chciała tylko wymienić żarówkę w łazience. Nie spodziewała się takiego widoku…

Internauci, poznając tę historię, mają ciarki na plecach. Trzeba przyznać, że z pewnością nikt nie chciałby znaleźć się w podobnej sytuacji.

Ukryta kamera

Mama z Nashville odkryła całkiem przypadkiem, że w łazience ukryto kamerę. Prawda wyszła na jaw podczas wymieniania żarówki. Za wszystko miał być odpowiedzialny ojczym nastolatki.

„Kiedy jesteś z mężczyzną od 14 lat i dowiadujesz się, że podglądał twoją 16-letnią córkę biorącą prysznic” – wyznała kobieta.

Mama uciekła z domu z trójką dzieci i, gdy znalazła bezpieczne schronienie, poinformowała policję o całym zajściu z ukrytą kamerą.

„Bałam się, że może spróbować mnie skrzywdzić, żebym nie mogła na niego donieść” – mówiła na nagraniu.

@newmommyof3 #newmommyof3 ♬ original sound – Newmommyof3 $newmommyof32022

39-latek przyznał się, że podglądał pasierbicę. Jak wynika z informacji podanych przez kanał informacyjny Fox17, mężczyznę aresztowano i oskarżono o usiłowanie wykorzystywania seksualnego nieletniej.

Żona mężczyzny nie spodziewała się, że jej ukochany jest zdolny do czegoś takiego. 16-latka próbuje oswoić się z szokującą prawdą, ale nie jest jej łatwo.

„Ponadto dziewczyna bardzo się boi, że nagrania krążą już po Internecie. Kobieta przyznała, że też się tego obawia i nazwała to „najgorszym koszmarem”.” – czytamy w Wirtualnej Polsce.

Podziel się tą wstrząsającą historią z innymi!

Źródła: parenting.pl