in

Twoja suszarka ma ukrytą funkcję. Dzięki niej włosy będą wygładzone i pełne blasku

Nowocześniejsze modele suszarek mają specjalną funkcję, z której istnienia wciąż zdają sobie sprawę tylko nieliczni. Warto podkreślić, że często korzystają z niej fryzjerzy. O czym mowa? Znamy szczegóły!

Nie ma wątpliwości co do tego, że suszarka to naprawdę przydatne urządzenie, dzięki któremu można nie tylko szybko wysuszyć włosy, ale także je ułożyć.

Zimny nawiew

Niektórzy nie korzystają z niej zbyt często, ponieważ boją się, że w ten sposób zniszczą swoje włosy. Tymczasem suszarki mają specjalne guziki, które chronią kosmyki przed zniszczeniami.

„Nowoczesne suszarki do włosów wyposażone są w specjalny guzik, który pomoże utrzymać nasze kosmyki w prawidłowej kondycji” – zaznacza „Super Express”.

Mowa o funkcji zimnego nawiewu. Specjaliści są pewni, że powinna być ona jak najczęściej wykorzystywana.

Dzięki zimnemu nawiewowi zapewnimy sobie ochronę i pielęgnację naszych włosów. Fryzura będzie wyglądać o wiele lepiej, a my zauważymy wygładzenie i pożądany blask.

„Chłodne powietrze idealnie sprawdzi się podczas dosuszania włosów bowiem mniej inwazyjnie działa na strukturę włosa. Skorzystanie z tej funkcji na koniec suszenia wygładzi włosy i doda im blasku” – wyjaśnia „SE”.

Zimny nawiew sprawia, że włosy można łatwiej ułożyć, a pojedyncze włoski nie sprawiają kłopotu.

Podziel się tą ciekawostką z innymi!

Źródło: www.se.pl