in

Ukraiński żołnierz zrobił niespodziankę ukochanej. Nagranie wyciska łzy z oczu.

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Nasi sąsiedzi robią wszystko, co w ich mocy, aby bronić swojej ojczyzny. Rodziny muszą poradzić sobie z rozłąką z bliskimi, co jest bardzo bolesnym przeżyciem, tym bardziej, gdy nie jest się pewnym, czy powrót w ogóle nastąpi.

Pewien ukraiński wojskowy postanowił zrobić niespodziankę swojej dziewczynie. Zaskoczył ją na ulicy z bukietem kwiatów. Nagranie w momencie obiegło sieć i wzruszyło internautów.

Wyjątkowa chwila

Kto z nas przynajmniej raz w życiu nie tęsknił za kimś do tego stopnia, że nie potrafił skupić się na swoich codziennych obowiązkach? Tęsknota jest tym uczuciem, które niejednokrotnie nie pozwala normalnie funkcjonować. W chwili, gdy wiemy, że możemy już nigdy nie spotkać ukochanej osoby, staje się ona jeszcze silniejsza. Wiedzą o tym doskonale Ukraińcy.

Ci, którzy zostawili swoje rodziny i przyjaciół, aby walczyć za ojczyznę, mają nadzieję, że znów przytulą swoich bliskich. Pewien żołnierz postanowił wykorzystać to, że akurat udało mu się wrócić na chwilę do miasta. Kupił bukiet kwiatów dla swojej dziewczyny i szedł za nią ulicą.

Gdy ukochana go zobaczyła, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Ten moment po prostu wyciska łzy. Wszystko nagrał przyjaciel wojskowego.

Obejrzyj to niezwykłe wideo poniżej!

Źródło: o2.pl